12:44 , 1401/11/4
کد خبر: 000019181
بازدید: 1221
2 لژیونر ایرانی شارلوا در آستانه جدایی

قلیزاده و بازیکن سابق استقلال شرایط خوبی در باشگاه بلژیکی ندارند و نتوانستند جایگاه خود را در این تیم حفظ کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، علی قلی‌زاده و امیرحسین حسین‌زاده ۲ بازیکن ایرانی تیم فوتبال شارلوا به نظر می‌رسد با توجه به شرایطی که در این تیم بلژیکی دارند به زودی این تیم را ترک خواهند کرد.

قلی‌زاده که بیش از ۴ سال در شارلوا بوده شرایط خوبی در باشگاه بلژیکی ندارد و نتوانسته جایگاه خود را در این تیم حفظ کند؛ در سوی مقابل حسین‌زاده نیز که بعد از جدایی از استقلال حدود ۶ ماه است به این تیم پیوسته نیز در فکر جدایی است.

سایت news.eseuro، نوشت: قلی زاده که در ترکیب تیمش برای دیدار با کلوب بروژ غایب است، با مشکلات شخصی روبرو شده و به فکر جدایی از شارلواست. هنوز هیچ پیشنهادی از تیم‌های حاضر در خاورمیانه برای او به دست سران شارلوا نرسیده در حالیکه با توجه به پاس گل او در دیدار با انگلیس در جام جهانی انتظار می‌رفت تیم‌های زیادی خواهان جذب او باشند.

هافبک تیم ملی فوتبال ایران قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۵ تمدید کرده و شارلوا یا به صورت قرضی باید این بازیکن را بفروشد یا تیمی پیدا شود که بتواند مبلغ بند آزادسازی بازیکن ایرانی را بپردازد.

از طرفی حسین‌زاده، هافبک تهاجمی ۲۱ ساله ایرانی که بعد از کش و قوس‌های فراوان از استقلال به شارلوا پیوست تا سال ۲۰۲۴ با این تیم بلژیکی قرارداد دارد، اما ظاهراً از شرایطش در این تیم راضی نیست و در فکر جدایی است.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید