15:15 , 1403/4/19
کد خبر: 000057176
بازدید: 1137
۲ میلیون لیتر سوخت قاچاق، کشف شد

فرمانده انتظامی هرمزگان از شناسایی و کشف دو میلیون لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل در یکی از بنادر تجاری این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایونا به نقل از صد آنلاین، به نقل از ایسنا، سردار علی‌اکبر جاویدان امروز (یکشنبه، ۱۷ تیر ماه) توضیح داد: کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی استان در راستای مقابله با پدیده قاچاق در استان با اشراف اطلاعاتی و بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی از قاچاق، از یک محموله سنگین یارانه‌ای گازوئیل در یکی از بنادر تجاری هرمزگان مطلع شدند و پیگیری موضوع را به‌صورت ویژه در دستورکار قرار دادند.

وی ادامه داد: مأموران پلیس امنیت اقتصادی هرمزگان ضمن هماهنگی با مقام قضائی با تشکیل تیمی به محل اعزام شدند و در بازرسی‌های میدانی و دقیق از تعدادی از مخازن یک شرکت پالایشی موجود در محل، دو میلیون لیتر گازوئیل قاچاق را در پوشش «هیدروکربن سنگین» که برای انتقال به کشورهای حوزه خلیج‌ فارس انباشت شده بود، کشف کردند.

او ارزش مالی محموله‌های نفتی کشف‌شده را بنا به اعلام نظر کارشناسان اقتصادی، ۶۰۰ میلیارد ریال اعلام و اضافه کرد: تلاش مأموران برای شناسایی و دستگیر عاملان انباشت این محموله‌ها ادامه دارد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید