21:27 , 1403/3/18
کد خبر: 000050449
بازدید: 1487
گزینه های روی میز برای سرمربی گری استقلال بعد از نکونام

باشگاه استقلال با انتشار پیامی در کانال رسمی خود به تشریح برنامه‌های مدیریت برای انتخاب سرمربی جدید پرداخت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از "ورزش سه"، روشن شدن تکلیف نیمکت استقلال به جدی‌ترین موضوع نقل و انتقالات فوتبال ایران تبدیل شده و علاقه‌مندان به این تیم مترصد جزئیات و تحولات پروسه انتخاب سرمربی جدید باشگاه هستند.

در همین رابطه و پس از اینکه صبح امروز باشگاه استقلال از تشکیل کمیته فنی هفت نفره برای انتخاب سرمربی جدید خبر داد، حالا در پیامی به انتشار کلیاتی بیشتر در این رابطه پرداخت. در این پیام آمده است؛

همان طور که سید حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه پیش از این اعلام کرده بود، مذاکرات فشرده و مستقیم برای انتخاب سرمربی استقلال ادامه یافته و به مرحله جدید رسیده است.

با بررسی دقیق رزومه، سوابق و برنامه‌های کاری تعدادی از مربیان ایرانی و خارجی، در حال حاضر ۴ مربی ایرانی و چند مربی خارجی مد نظر باشگاه قرار دارند که بررسی‌های لازم توسط کمیته فنی، در همین خصوص ادامه دارد.

باشگاه استقلال بررسی‌های نهایی را روی مربیان مد نظر ادامه می‌دهد تا با رعایت سرعت و دقت، بهترین گزینه را جهت سرمربی‌گری استقلال برای فصل آینده، انتخاب کند.

به نظر می‌رسد چهار گزینه استقلال شامل این نفرات باشند: جواد نکونام، ساکت الهامی، محمد ربیعی و البته علیرضا منصوریان که تحت قرارداد با باشگاه فولاد خوزستان است.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید