گردشگری

اهرام مصر از شگفتی‌های باستان‌شناسی به شمار می‌روند، بناهای عظیم استوار بر صحراهای شنی که از کیلومترها دور قابل مشاهده‌اند

آیا می‌دانستید در حوالی استان قزوین روستایی وجود دارد که اهالی آن به زبان رومانی صحبت می‌کنند و ریشه آ‌ن‌ها به ایتالیا، یونان و فرانسه بازمی‌گردد؟

مدیرکل توسعه گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خبر داد: زوراب پولولیکاشویلی رئیس سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) برای حضور در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌ وابسته تهران به ایران سفر خواهد کرد.

اطلاعات تکمیلی درباره قبر ظل السلطان در مشهد را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

روستای مغان مشهد کجاست؟ اطلاعات تکمیلی را در ادامه مطالب مطالعه کنید.

برنامه حرکت این قطار در آذر ماه هر هفته شنبه در ساعت ۱۱:۴۰ دقیقه برقرار خواهد بود.

بیروت کجاست؟ اطلاعات کامل این شهر گردشگری را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

دولت چین در اقدامی جنجالی نسبت به نصب پله برقی در کوهستان اقدام کرد تا تمامی گردشگران بتوانند از این فضای گردشگری استفاده کنند.

در دیدار با رییس سازمان گردشگری تاجیکستان، عزت‌الله ضرغامی پیشنهاد لغو ویزای بین دو کشور را مطرح کرد که با استقبال مثبتی روبه‌رو شد.

انتشار توسط عزت‌الله ضرغامی (وزیر گردشگری) در با واکنش کاربران فضای مجازی مواجه شد.

عزت‌الله ضرغامی در خصوص طرح پیشنهاد به عربستان برای لغو ویزا، اظهار کرد: همکاری‌های دو کشور در این‌باره مثبت و سازنده است.

مصطفی سلاحی یکی از کاشفان غار علی‌صدر و کوهنوردان پیشکسوت همدانی درگذشت.

به مناسبت روز جهانی گردشگری صورت گرفت؛

به مناسبت روز جهانی گردشگری بازدید از برج آزادی برای عموم مردم رایگان شد.

آمارهای تازه‌ترین منتشرشده توسط ترکیه نشان می‌دهد که صنعت گردشگری در این کشور به دنبال افزایش تعداد گردشگران خارجی رونق گرفته است.

با توجه به تصمیم وزارت بهداشت و مصوبه ستاد مرکزی اربعین، سازمان حج و زیارت به برخی از بیماران ممنوعیت سفر به اربعین اعمال کرده است.

اگر به چابهار سفر کردید این 7 ساحل را فراموش نکنید.

فروش بلیت قطار برای نیمه دوم تابستان آغاز می‌شود.

این ویزا برای سفرهای توریستی، بازدیدهای مهمانی یا تجاری، شرکت در رویدادهای علمی، فرهنگی، ورزشی یا سایر رویدادها، صادر می‌شود.

ضرغامی در جمع خبرنگاران در حاشیه همایش گردشگری سلامت گفت که مجازات کار در غسالخانه و ارائه گواهی سلامت روانی به عنوان مجازات بی‌حجابی، ناقص و ناموفق است.

روستای حلیمه‌جان در گیلان با طبیعت بکر و زیبایی‌های فراوان، فرهنگ و رسوم محلی دوست‌داشتنی و جاذبه‌های گردشگری منحصربه‌فرد، یک مقصد بی‌نظیر برای علاقمندان به طبیعت، ماجراجویی و فرهنگ است. بازدید از این روستا تجربه‌ای خاص و به یادماندنی برای هر گردشگر است.