11:02 , 1402/8/29
کد خبر: 000036508
بازدید: 1169
گردان قسام چقدر از خودروهای زرهی اسرائیل را منهدم کرد؟

گردان‌های قسام اعلام کردند که از صبح (یکشنبه)، ۲۹ خودروی زرهی صهیونیستی، شامل تانک، نفربر، و بولدوزر در مناطق التوام، جبالیا، بیت لاهیا، و الزیتون در شمال غزه را منهدم کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار بین الملل ایونا به نقل از همشهری آنلاین، گردان‌های قسام اعلام کردند که از صبح (یکشنبه)، ۲۹ خودروی زرهی صهیونیستی، شامل تانک، نفربر، و بولدوزر در مناطق التوام، جبالیا، بیت لاهیا، و الزیتون در شمال غزه را منهدم کرده‌اند.

این حملات منجر به تخریب یک تانک، یک نفربر، و گروهی از نیروهای پیاده ارتش رژیم صهیونیستی در نزدیکی بیمارستان رنتیسی شده و تعدادی از نیروهای دشمن را کشته یا زخمی کرده است.

گردان‌های قسام افزوده‌اند که نیروهای فلسطینی یک تانک، یک نفربر، و گروهی از نیروهای پیاده رژیم صهیونیستی را در مدرسه‌ای در نزدیکی بیمارستان رنتیسی هدف قرار داده‌اند. این عملیات غافلگیرکننده «طوفان الاقصی» تا کنون منجر به تخریب ۲۷۰ خودروی زرهی ارتش صهیونیستی شده است.

همچنین، تانک‌های ارتش رژیم صهیونیستی در برخی محورهای نبرد در غزه و شمال آن به دلیل حملات سنگین گردان‌های قسام مجبور به عقب‌نشینی شده‌اند. این عملیات نشان‌دهنده حمایت اعضای مختلف مقاومت فلسطین از یکدیگر و پایبندی به مقاومت در برابر تهاجمات رژیم صهیونیستی است.

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید