15:44 , 1401/8/30
کد خبر: 000016684
بازدید: 1165

حین پخش زنده؛

کیف گزارشگر آرژانتینی به سرقت رفت

سرقت از یک گزارشگر آرژانتینی حین ضبط زنده از حال‌وهوای دوحه در حالی که حتی خودش هم متوجه نبود حاشیه ساز شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، در اولین شب از جام بیست‌و‌دوم که مراسم افتتاحیه آن بین تیم‌های قطر و اکوادور برگزار شد و خالی از اتفاقات حاشیه ساز و جالبی بود که در ادامه به برخی از آنها می‌پردازیم.

کیف  گزارشگر آرژانتینی به سرقت رفت

خبرنگار شبکه «تودو نوتیسیاس» آرژانتین حین اجرای زنده یک گزارش از حال‌وهوای دوحه در حالی که حتی خودش هم متوجه نبود، مورد سرقت رفت. این زن آرژانتینی که نامش دومنیکه متسجر است میان هواداران قطری که سوار یک قایق بودند رفت تا از حواشی و باخت تیم ملی‌شان به اکوادور گزارش تهیه کند غافل از اینکه شلوغی محل، فرصتی ایده‌آل را برای سارقان فراهم می‌کند تا کیف او را بدزدند.

عجیب‌ترین نکته درباره سرقت از این خبرنگار، رویکرد پلیس قطر در مواجهه با این اتفاق بوده است. دومنیکه متسجر گفت: وقتی به اداره پلیس رفتم از من پرسیدند که با سارق چه‌کار کنند و چه مجازاتی برایش در نظر بگیرند. آن‌ها مطمئن بودند که سارق را پیدا می‌کنند، چون همه جا دوربین‌های مداربسته باکیفیت دارند. پرسیدند آیا راضی‌ام که او را ۵ سال به زندان بیندازند یا اینکه او را دیپورت کنند، مدام از من می‌پرسیدند که با او چه کنند و تصمیم‌گیری درباره شیوه مجازات او را به‌عهده خودم گذاشتند، من گفتم که فقط کیفم را می‌خواهم و این‌که قاضی نیستم که بخواهم عدالت تعیین کنم، مو به تنم سیخ شده بود، آن‌ها خیلی عجیب بودند.

سقوط کاپ غول پیکر جام جهانی بر سر تماشاگران!

قبل از سوت آغاز بازی قطری‌ها برای جام جهانی یک کاپ بزرگ نمادین در ورزشگاه تدارک دیده بودند که این کاپ غول پیکر روی سر هواداران خراب شد. البته این کاپ، چون با گاز هلیوم پر شده بود برای تماشاگران حاضر صدمه ای وارد نکرد. 

ترک هواداران قطر از ورزشگاه

تماشاگران پس از گل دوم اکوادور  از پیروزی تیمشان مایوس شدند و صندلی های ورزشگاه را ترک کردند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار