15:16 , 1403/3/22
کد خبر: 000050993
بازدید: 1161
کشف ۲۰ کیلو شیشه و دستگیری زوج قاچاقچی در هرمزگان

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف بیش از ۲۰ کیلو ماده مخدرشیشه و دستگیری دو سوداگر مرگ در شهرستان میناب خبر داد.

به گزارش خبرنگار انتظامی ایونا به نقل از خبرآنلاین، سردار علی‌اکبر جاویدان امروز دوشنبه ۲۱ خرداد، با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان میناب با کار اطلاعاتی از فعالیت قاچاقچیان مواد افیونی که اقدام به حمل مواد مخدر در محور میناب به بندرعباس می‌کردند، مطلع و دستگیری آنان را در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران پلیس با رصد اطلاعاتی و اقدامات تخصصی و گشت‌زنی هدفمند سوژه مورد نظر را با یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس شناسایی کرده و تحت تعقیب و رصد خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد: خودروی قاچاقچیان در یکی از محله‌های شهرستان در یک عملیات ضربتی توقیف، دو نفر متهم که زن و شوهر بودند دستگیر و در بازرسی از خودرو مقدار دو کیلو و ۸۰۰ گرم و در بازرسی از منزل آنها ۱۷ کیلو و ۷۰۰ گرم مجموعا ۲۰ کیلو و ۵۰۰گرم مواد افیونی از نوع شیشه کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند از خانواده‌ها خواست، برای برخورد با قاچاقچیان و فروشندگان مواد مخدر و ریشه‌کن کردن اعتیاد که موجب تباهی جوانان و نوجوانان می‌شود، هرگونه اطلاعات و اخبار در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ و سامانه ۱۲۸ مبارزه با مواد مخدر اطلاع دهند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید