16:53 , 1402/6/27
کد خبر: 000033492
بازدید: 1130
کشف انبار قاچاق تجهیزات دندانپزشکی در پایتخت

فرمانده انتظامی شهرستان ری، خبر داد که یک انبار حاوی تجهیزات دندان‌پزشکی به ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال در خیابان فدائیان اسلام کشف شده است.

به گزارش خبرنگار انتظامی ایونا، سرهنگ محمد قاسم طرهانی، فرمانده انتظامی شهرستان ری، اعلام کرد که یک انبار قاچاق حاوی تجهیزات دندان‌پزشکی با ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال در خیابان فدائیان اسلام کشف شده است. او اظهار کرد که به منظور مبارزه با قاچاق کالا، اطلاعاتی در مورد حضور کالاهای قاچاق در خیابان فدائیان اسلام شهرری جمع‌آوری شده و مورد توجه ماموران عملیات کلانتری ۱۶۷ دولت‌آباد قرار گرفته است.

فرمانده انتظامی شهرستان ری افزود که براساس اطلاعات به‌دست آمده و بررسی‌های میدانی با هماهنگی مقامات قضائی، یک انبار حاوی بیش از ۲۰ هزار قلم تجهیزات دندان‌پزشکی مورد بازرسی قرار گرفته و یک فرد دستگیر و به مراجع قضائی تحویل داده شده است.

سرهنگ طرهانی در پایان اعلام کرد که کارشناسان ارزش کالاهای دندان‌پزشکی را حدود ۱۵۰ میلیارد ریال تخمین زده‌اند. او تأکید کرد که مبارزه با قاچاق یکی از اولویت‌های پلیس است و شهروندان باید در صورت داشتن اطلاعات در مورد هرگونه فعالیت غیرقانونی، این مسئله را به شماره تلفن ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.

منبع: مهر

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید