21:07 , 1403/3/20
کد خبر: 000050716
بازدید: 1155
کدام‌خودروها بیشترین افت قیمت را داشتند

کوییک GX دنده‌ای با افت چشمگیر قیمت به ۴۲۷ میلیون تومان رسید در حالی که شاهین اتومات با قیمت ۸۲۰ میلیون تومانی همچنان در صدر گران‌ترین‌ها باقی مانده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایونا به نقل از نبض بازار، بازار خودروهای داخلی همچنان شاهد نوسانات قیمتی است و برخی از خودروها با افزایش قیمت چشمگیری مواجه شده‌اند. در این میان کوییک GX دنده‌ای یکی از معدود خودروهایی است که قیمت آن در بازار آزاد کاهش یافته است. این خودرو در حال حاضر با قیمتی حدود ۴۲۷ میلیون تومان به فروش می‌رسد، در حالی که در هفته‌های گذشته تا ۴۵۰ میلیون تومان نیز معامله شده بود.

از سوی دیگر، شاهین اتومات همچنان یکی از گران‌ترین خودروهای داخلی محسوب می‌شود. قیمت این خودرو در حال حاضر به ۸۲۰ میلیون تومان رسیده است که رشدی قابل توجه در مقایسه با ماه‌های گذشته دارد.

در ادامه این گزارش، به بررسی نرخ جدید انواع خودروهای داخلی در بازار آزاد می‌پردازیم.قیمت اطلس در بازار آزاد امروز یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ به طور متوسط ۵۵۸ میلیون تومان است.

قیمت اطلس در بازار آزاد به این ترتیب کاهش دو میلیون تومانی را نسبت به روز گذشته تجربه می‌کند و پراید ۱۵۱ که آخرین بازمانده این خانواده در خط تولید است، ۳۲۵ میلیون تومان یعنی سه میلیون کمتر از دیروز قیمت دارد.

ساینا S دنده‌ای را یکی از ارزان‌ترین سواری‌های داخلی می‌دانیم. قیمت ساینا S دنده‌ای با افزایش پنج میلیون تومانی به ۴۲۵ میلیون تومان ارتقا پیدا کرده است. کوییک SR دنده‌ای پنج میلیون تومان گران شده و این یکی ۴۲۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

خرید کوییک GX دنده‌ای نیز ۴۲۷ میلیون تومان آب می‌خورد که این عدد رشد دو میلیون تومانی قیمت کوییک GX دنده‌ای را نشان می‌دهد.

افت قیمت خودرو

شاهین اتوماتیک اما به عنوان گرانقیمت‌ترین سواری داخلی سایپا، ۸۲۰ میلیون تومان خرج برمی‌دارد و از این حیث با همان قیمت دیروز روانه بازار شده است. قیمت محصولات سایپا در بازار آزاد را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.دنا پلاس امروز ۲۰ میلیون ارزان شده و ارقام پیشنهادی فروشنده‌های ۲۰۷ پنج میلیون کمتر از دیروز است

قیمت دنا پلاس اتوماتیک آپشنال امروز یکشنبه ۲۰ خرداد به‌عنوان یکی از گران‌ترین سواری‌های داخلی ۲۰ میلیون کاهش پیدا کرده است.

قیمت دنا پلاس اتوماتیک آپشنال در بازار آزاد به طور متوسط به یک میلیارد و ۳۰ میلیون تومان تقلیل رسید و ۲۰۷ اتوماتیک سقف‌شیشه‌ای که یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون به خریداران پیشنهاد می‌شود، افت قیمت پنج میلیون تومانی را تجربه می‌کند.

پژو ۲۰۶ تیپ ۳ در طرف مقابل به‌همین اندازه گران شده و ارقام پیشنهادی فروشنده‌های تارا تیپ V ۲ پنج میلیون بیشتر از اولین روز معاملاتی هفته گزارش می‌شود. تارا دنده‌ای تیپ V ۱ نیز که ارزان‌ترین نسخه از این محصول است، امروز ۷۷۵ میلیون تومان یعنی پنج میلیون بیشتر از دیروز قیمت‌گذاری شده است. قیمت محصولات ایران خودرو در بازار آزاد را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید