کار و تعاون

آخرین اخبار

آیا فردا تعطیل است؟ جزئیات تعطیلی ادارات مشهد فردا پنجشنبه 10 اسفند را در این مطلب مطالعه کنید. با ایوانیوز همراه باشید.

کلیه کارفرمایان و واحد‌های مشمول قانون کار باید امسال حداقل ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و حداکثر ۱۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان عیدی و پاداش پایان سال بپردازند.

در شرایط فعلی، امید به جبران تورم بیش از ۱۴۰ درصدی در قیمت خوراکی‌ها و هزینه‌های زندگی، نه تنها وجود ندارد، بلکه حتی پذیرش افزایش دستمزد به اندازه تورم رسمی که حدوداً ۵۰ درصد است، نیز به نظر بعید می‌رسد.

زمان واریز مابقی پاداش بازنشستگان ۱۴۰۱ مشخص شد. اطلاعات تکمیلی را در این مطلب مطالعه کنید.

طبق تصمیم شورای عالی کار برای نرخ دستمزد در سال ۱۴۰۲، حقوق و دستمزد کارگران با ۲۷ درصد افزایش مواجه شد.

طبق تصمیم شورای عالی کار برای نرخ دستمزد در سال ۱۴۰۲، حقوق و دستمزد کارگران ۲۷ درصد افزایش پیدا کرد.

شورای عالی کار اسفند ماه سال گذشته افزایش حداقل دستمزد سال ۱۴۰۰ کارگران را ۳۹ درصد تصویب کرد و از یک میلیون و ۹۱۲ هزار تومان به دو میلیون و ۶۵۵ هزار تومان افزایش داد.

روش محاسبه عیدی برای سابقه کار کمتر از یک سال را در ایونانیوز بخوانید.

طبق تصمیم شورای عالی کار برای نرخ دستمزد در سال ۱۴۰۲، حقوق و دستمزد کارگران ۲۷ درصد افزایش پیدا کرد.

در این مطلب به جزئیات مبلغ حقوق بازنشستگان 1403 پرداخته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره افزایش حقوق بازنشستگان این مطلب را مطالعه کنید.

بر اساس تازه ترین خبرها حقوق تازه کارگران با توجه به تورم سال گذشته تعیین شد.

در تازه‌ترین گزارش بانک جهانی درخصوص امنیت غذایی در سال ۲۰۲۳ ایران در رده پنجم بالاترین میزان تورم مواد غذایی در جهان قرار گرفته است.

حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و لشکری و کشوری 1403 چقدر شد؟ جزئیات حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و لشکری و کشوری 1403 را در این مطلب بخوانید.

با پیاده سازی سازوکارهای جدید پرداخت حقوق و مزایا از جمله حساب واحد خزانه، ظاهرا میزان عیدی برخی نیروهای مستخدم دولت با عنوان رسمی-کارگری با ابهام رو به رو شده است.

عیدی دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی تعیین شده با حقوق بهمن‌ماه برای بازنشستگان پرداخت می‌شود.

در این مطلب به جزئیات افزایش سن بازنشستگی، زمان عملیاتی و اجرایی شدن سن بازنشستگی پرداخته شده است.

تعطیلی ادارات کردستان فردا پنجشنبه 26 بهمن ماه 1402 قطعی است؟ جزئیات تکمیلی تعطیلی ادارات کردستان فردا را در ادامه مطالعه کنید.

خبر فوری تعطیلی ادارات تهران فردا پنجشنبه 26 بهمن اعلام شد؟ جزئیات دقیق خبر فوری تعطیلی ادارات تهران فردا پنجشنبه 26 بهمن 1402 را در ادامه «ایونا» مطالعه کنید.

فردا خوزستان تعطیل است؟ جزئیات خبر فوری تعطیلی ادارات خوزستان فردا پنجشنبه 26 بهمن 1402 را در «ایونا» مطالعه کنید.

معاون فنی و امور بیمه‌ای صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرده است که حکم بازنشستگی برای بیش از یکهزار نفر از بازنشستگان سازمان آموزش و پرورش صادر شده است.