19:34 , 1403/3/18
کد خبر: 000050426
بازدید: 1154

ربات همستر کامبت قفل شد!

کاربران در انتظار پاسخ فوری (۱۷ خرداد ۱۴۰۳)

برخی کاربران هنگام ورود به ربات همستر کامبت، با خطای "ورود به سیستم امکان پذیر نیست" روبه‌رو شده‌اند.

به گزارش خبرنگار فناوری ایونا به نقل از شهرآرانیوز، از ( چهارشنبه ۱۶ خرداد )، برخی از کاربران هنگام ورود به ربات همستر کامبت با پیام خطا در صفحه ورودی ربات مواجه شده اند؛ مضمون این پیام خطا "درخواست ورود به سیستم امکان پذیر نیست. لطفاً برنامه کوچک را دوباره بارگیری کنید." است.

کانال رسمی ربات همستر کامبت، تاکنون چیزی درباره‌ی این مشکل اعلام نکرده است، اما باتوجه به متن این خطا، پیش‌بینی می‌شود این یک مشکل در سمت سرورهای همستر کامبت به دلیل هجوم ناگهانی اعضای جدید است و برای حل مشکل خطا در hamster kombat، فقط باید منتظر بمانید و در ساعاتی دیگر سعی کنید تا بتوانید وارد شوید.

به روزرسانی:

براساس اعلام بسیاری از کاربران این بازی، ربات تلگرامی همستر از ساعت ۱۳ امروز (پنجشنبه۱۷خرداد)، فعال شده است؛ همچنین تعمیرات قسمت Friends ربات تمام شده و لیست دوستان نمایش داده می‌شود.

به روزرسانی ۲:

پس از اعلام کارت‌های کمبو روزانه ربات همستر، مجددا این ربات از دسترس خارج شد و پیام‌های اخطار برای کاربران در صفحه ابتدایی ربات به نمایش درآمد. احتمالا این اختلال از سمت سرورهای همستر کامبت به دلیل هجوم ناگهانی اعضا برای دریافت کارت‌های روزانه بازی است.

به روزرسانی۳:

براساس اعلام بسیاری از کاربران این بازی، ربات تلگرامی همستر در ساعت ۱۹ امروز (پنجشنبه۱۷خرداد)، مجددا در دسترس کاربران قرار گرفت. اما همچنان برخی از کاربران با مشکل ورود به ربات همستر کامبت مواجه هستند.

به روزرسانی۴:

کانال تلگرام رسمی همستر کامبت اطلاع داد که با سرورهای بازی به مشکل خورده‌اند و به طور خستگی ناپذیر روی برطرف کردن این مشکل کار می‌کنند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید