13:47 , 1403/1/15
کد خبر: 000044389
بازدید: 1239
چهره واقعی ماه کاووس نون خ در جنگل+ عکس

چهره حقیقی ماه کاووس نون خ خارج از سریال کاربران را شوکه کرد. عکس او را در ادامه مطلب ببینید.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایونا به نقل از شمانیوز، عکسی جدید از آتنا مهیاری بازیگر نقش ماه کاووس در سریال نون خ منتشر شده است .آتنا مهیاری متولد دهه 60 است. آتنا مهیاری فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ به صورت حرفه‌ای در سینما آغاز کرده است. اولین فیلمی آتنا مهیاری در آن بازی کرده فیلم سینمایی «مشت آخر» بوده است .در ادامه جدیدترین عکس آتنا مهیاری را مشاهده میکنید.

چهره واقعی ماه کاووس نون خ در جنگل+ عکس

بیوگرافی آتنا مهیاری

آتنا مهیاری، بازیگر با استعداد و کمتر شناخته شده، در تاریخ 3 آبان سال 1366 در شهر کرمانشاه متولد شد. ماه کاووس سریال نون خ سعید آقا خانی، اصالتا کرد است و جزو بازیگران کرد ایرانی محسوب می شود.

آتنا مهیاری فعالیت هنری خود را با بازی در تئاتر آغاز کرد. او کلاسهای آموزش بازیگری خود را نزد آقای مهدی فخیم زاده، بازیگر و کارگردان معروف ایرانی، گذراند. با استعدادی که داشت، توانست به سرعت خود را به اثبات برساند.

در سال 1397، مهدی فخیم زاده او را برای بازیگری در فیلم سینمایی "مشت آخر" دعوت کرد. با بازی بسیار خوبی که در این فیلم ارائه داد، آتنا مهیاری موفق شد تا شهرت و شناخت بیشتری کسب کند. او در این فیلم با بازیگران بزرگی همچون گوهر خیراندیش، مهدی فخیم زاده، احمد نجفی و رامین راستاد همبازی بود و توانست با ایفای نقش عالی خود، تحسین همه را به دست آورد.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید