12:08 , 1403/3/19
کد خبر: 000050546
بازدید: 1157
چهار تیم اول لیگ و وضعیت عجیب نیمکت‌هایشان: ثبات یا تغییر؟

پس از پایان رقابت‌های لیگ برتر و قهرمانی پرسپولیس، نایب قهرمانی استقلال و حضور سپاهان و تراکتور در رتبه سوم و چهارم اعضای تیم‌ها برای تعطیلات به سفرهایی در گوشه و کنار ایران و جهان رفته‌اند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه,در این بین سپاهان به دلیل درگیری در رقابت‌های جام حذفی تمرینات خود را دنبال می‌کند و به همین دلیل تعطیلات بازیکنان این تیم به تاخیر افتاده است اما نکته مهم، وضعیت نیمکت چهار تیم برتر فوتبال ایران برای فصل آینده است.

  •  لیگ
  • در حال حاضر اوسمار ویه‌را، سرمربی پرسپولیس، به برزیل رفته و ادامه همکاری‌اش با پرسپولیس هنوز قطعی نیست و خبری مبنی بر توافق قطعی بین طرفین منتشر نشده است.

 جواد نکونام، سرمربی استقلال که هم در گفتگوی مطبوعاتی پس از بازی و هم در پیغام اینستاگرامی دیشب خبر از ادامه همکاری با باشگاه استقلال داده، در شرایطی این صحبت‌ها را به زبان آورده که هنوز از درگاه‌های رسمی مربوط به باشگاه استقلال و هلدینگ خلیج فارس خبر قطعی‌ای دال بر آغاز کار جواد نکونام و شروع برنامه‌ها برای فصل آینده منتشر نشده است. اگرچه نزدیکان نکونام عقیده دارند او به صورت قطعی سرمربی آینده آبی‌ها خواهد بود.

 لیگ

در تیم سپاهان همه چیز به رقابت‌های جام حذفی گره خورده و در صورت قهرمانی طلایی‌پوشان، شانس مورایس برای ادامه یک سال باقی‌مانده قراردادش در اصفهان بسیار بالا خواهد رفت. البته اخباری شنیده می‌شود که خود این مربی تمایلی به ادامه کار در سپاهان ندارد، اما وجود قرارداد و البته کسب عنوان و شرایط کلی تکلیف این موضوع را روشن خواهد کرد.

لیگ

  •  باشگاه تراکتور هم فعلا دستخوش اتفاقات مربوط به دلخوری مالک باشگاه از برخی از هواداران است و فعلا نه ورودی به بازار نقل و انتقالات کرده و نه صحبتی از ادامه همکاری کادرفنی ایرانی مستقر در انتهای فصل با آنهاست. اینکه حمید مطهری به همراه یحیی گل‌محمدی هدایت تراکتور را در دست داشته باشد، یک احتمال جدی است، ولی از توافقات چیزی منتشر نشده و بیرون نیامده است.
  • با این وصف اخبار پیرامون نیمکت چهار تیم برتر فوتبال ایران از مهم‌ترین موضوعات فصل نقل و انتقالات خواهد بود.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید