13:53 , 1402/8/23
کد خبر: 000036215
بازدید: 3171
چهارشنبه 24 آبان 1402 تعطیل شد/ جزئیات تعطیلی مدارس تهران و شهرستان ها

آیا چهارشنبه 24 آبان ماه مدارس تهران تعطیل است؟ مدارس کدام شهرها چهارشنبه تعطیل شد؟ کدام ادارات روز چهارشنبه تعطیل شده است؟ جزئیات تعطیلی چهارشنبه 24 آبان ماه را در ادامه مطلب بخوانید.

تعطیلی چهارشنبه تهران تایید شد؟ علت تعطیلی چهارشنبه چیست؟ تعطیلی چهارشنبه و پنج شنبه تهران اعلام شد؟ مدارس اصفهان چهارشنبه تعطیل است؟ تعطیلی چهارشنبه 24 آبان مشخص شد؟ تعطیلی چهارشنبه 24 آبان برای چیست؟ تعطیلی مدارس چهارشنبه تایید شد؟ تعطیلی چهارشنبه 24 آبان 1402 قطعی است؟ آیا چهارشنبه مدارس تعطیل است؟ ؟ آیا فردا 24 آبان ماه تعطیل است؟ فردا مدارس تعطیل است؟ 24 آبان، تعطیلی مدارس تهران چهارشنبه مشخص شد؟ ایا مدارس تهران چهارشنبه تعطیل است

جزئیات تعطیلی چهارشنبه 24 آبان

به گزارش خبرنگار ایونا، آلودگی هوا در ایام مختلف باعث تعطیلی مدارس در تهران و برخی شهرهای بزرگ دیگر کشور شده است. این مشکل به خصوص در شهرهای صنعتی و کلانشهرها بیشتر احساس می‌شود و ممکن است برای گروه‌های حساس یا جامعه به طور کلی خطرناک باشد. با توجه به شاخص آلودگی هوا، از افراد خواسته می‌شود که از انجام کارهای غیرضروری و تمامی اقداماتی که ممکن است باعث استنشاق هوای آلوده شود، خودداری کنند.

با توجه به تعطیلی‌های اخیر در برخی شهرها و مدارس، سوالاتی مطرح می‌شود. آیا مدارس تهران چهارشنبه تعطیل هستند؟ آیا 24 آبان ماه مدارس تعطیل است؟ مدارس کدام شهرها 24 آبان ماه تعطیل است؟

به نقل از فارس، باید به این مورد تاکید کرد که شاخص آلودگی هوا تهران در 24 ساعت گذشته 112بوده و در حال حاضر 151 بوده و در وضعیت قرمز برای تمامی گروه ها می باشد.

اگر آلودگی هوا به همین منوال افزایش پیدا کند، احتمال تعطیلی مدارس تهران برای روز چهارشنبه 24 آبان و آنلاین شدن کلاس های درس وجود دارد. از طرفی ممکن است به دلیل آلودگی هوا برخی ادارات تهران نیز تعطیل شوند.

چهارشنبه 24 آبان 1402 تعطیل شد/ جزئیات تعطیلی مدارس تهران و شهرستان ها

مدارس تهران چهارشنبه 24 آبان 1402 تعطیل است؟

اگر شاخص آلودگی هوا بالا برود، ممکن است مقامات کشور دستور تعطیلی مدارس را صادر کنند. با توجه به اینکه میانگین شاخص آلودگی هوا در حال حاضر در تهران 114 است، این امکان وجود دارد که مدارس تهران و برخی دیگر از شهرهای کشور چهارشنبه تعطیل شوند.

آیا مدارس تهران چهارشنبه تعطیل است؟

به نقل از خبرگزاری تسنیم مدارس تهران فردا تعطیل است. البته تعطیلی مدارس چهارشنبه تهران 24 آبان فقط برای مقطع ابتدایی است

تاکنون خبری درباره تعطیلی تمام مدارس تهران به دلیل آلودگی هوا اعلام نشده است.

مدارس اصفهان فردا تعطیل است؟

میانگین ۱۵۲ AQI (شاخص آلودگی هوای اصفهان) صبح وز گذشته در وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم شهروندان ثبت شد و  در حال حاضر نیز شاخص آلودگی هوا در برخی از ایستگاه های پایش اصفهان روی عدد 182، 175 و 159 قرار دارد. همین امر احتمال تعطیلی مدارس اصفهان در روز چهارشنبه 24 آبان 1402 را بیشتر می کند. این احتمال وجود دارد که با تعطیلی کلاس های حضوری مدارس کلاس های درس به صورت انلاین برگزار شود.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید