17:25 , 1402/11/24
کد خبر: 000041549
بازدید: 7833
چرا حقوق مستمری بگیران امروز واریز نشده

در اقدامی که قطعا خبر خوبی برای جامعه بازنشستگان به حساب می‌آید، سازمان تامین اجتماعی اعلام کرده است که واریز حقوق بهمن ماه بازنشستگان از امروز، ۲۱ بهمن‌ماه، آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایونا به نقل از تسنیم، در اقدامی که قطعاً خبر خوبی برای جامعه بازنشستگان است، سازمان تامین اجتماعی اعلام کرده است که واریز حقوق بهمن ماه بازنشستگان از امروز، ۲۱ بهمن‌ماه، آغاز شده است. این اقدام، بخشی از تعهدات سازمان برای حمایت از بازنشستگان در این دوره اقتصادی است.

جزئیات واریز حقوق:

آغاز فرآیند واریز: حقوق مربوط به ماه بهمن بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی از امروز، مطابق با تقویم تعیین شده، به حساب‌های آنها واریز می‌شود.
جمعیت مشمول: بیش از ۴ میلیون بازنشسته و مستمری‌بگیر تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، از این دوره واریز بهره‌مند خواهند شد.
برنامه زمان‌بندی واریز: پروسه واریز حقوق با توجه به حروف الفبای نام خانوادگی از ۲۱ بهمن آغاز و تا ۳۰ بهمن ادامه خواهد داشت.

واریز عیدی بازنشستگان:

پس از اتمام واریز حقوق بهمن، سازمان تامین اجتماعی عیدی بازنشستگان را به حساب‌های آنها واریز خواهد کرد. این عیدی شامل مبالغ زیر است:

عیدی به ازای هر بازنشسته: ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
عیدی برای همسر بازنشسته: ۷۰۰ هزار تومان
عیدی برای هر فرزند تحت تکفل: ۳۰۰ هزار تومان
این اقدامات نشان‌دهنده تلاش‌های مستمر سازمان تامین اجتماعی برای تامین رفاه حال بازنشستگان و خانواده‌های آنها در شرایط اقتصادی کنونی است.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید