20:40 , 1401/12/27
کد خبر: 000022094
بازدید: 1216
پیشنهاد قرارداد جدید به اریک تن‌هاخ

منچستریونایتد آماده است که قرارداد جدیدی به اریک تن‌هاخ، سرمربی هلندی این تیم، پیشنهاد بدهد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، با اینکه سرنوشت مالکیت باشگاه منچستریونایتد مشخص نیست و احتمال دارد به زودی شاهد انتقال مالکیت شیاطین سرخ باشیم اما این باشگاه قصد دارد قرارداد جدیدی به مربی هلندی‌اش اریک تن‌هاخ پیشنهاد بدهد. فارغ از نتیجه فروش باشگاه این قرارداد به هر صورت به تن‌هاخ ارائه خواهد شد.

رسانه‌های انگلیسی می‌گویند همه طرف‌های درگیر در مذاکرات فروش باشگاه بر اهمیت اریک تن‌هاخ تاکید دارند و موقعیت او در منچستریونایتد کاملا مستحکم به نظر می‌رسد. بر اساس این گزارش، در صورتی که مالکیت باشگاه در اختیار سِر جیم راتکلیف قرار بگیرد یا سرمایه‌گذاران قطری، هر دوی آن‌ها به مدیریت فعلی باشگاه اطلاع داده‌اند که با تمدید قرارداد تن‌هاخ موافق هستند.

تن‌هاخ اولین فصل مربیگری در یونایتد را تجربه می‌کند. او در ماه فوریه موفق شد شیاطین سرخ را بعد از شش سال برای اولین بار به یک جام برساند و با تیمش فاتح جام اتحادیه شود. شیاطین سرخ در حال حاضر همچنان برای قهرمانی در جام حذفی انگلیس و لیگ اروپا شانس دارند و در لیگ برتر هم در رتبه سوم قرار داشته و خودشان را در کورس قهرمانی می‌دانند.

روزنامه دیلی‌میرر می‌گوید مدیریت منچستریونایتد از دو خریدار اصلی باشگاه، راتکلیف و شیخ جاسم بن حمد آل ثانی، خواسته بود نظرشان را درباره تمدید قرارداد تن‌هاخ اعلام کنند. هر دوی خریداران احتمالی با ارسال نامه‌ای به دفتر باشگاه اعلام کرده‌اند صد درصد با تمدید قرارداد این سرمربی هلندی موافق هستند و در صورت خرید باشگاه او را حفظ خواهند کرد.

نظر شما


نظرات