18:01 , 1403/4/20
کد خبر: 000057453
بازدید: 1315
پیشنهاد رسمی پرسپولیس به میلد محمدی

میلاد محمدی، مدافع چپ سابق تیم ملی ایران و باشگاه‌های آکادمیک صبا، فنرباغچه، احمدیه، راه‌آهن، استقلال، ترابزون‌اسپور و آدانا دمیر اسپور، با پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه پرسپولیس روبرو شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,میلاد محمدی مدافع تیم آدانا دمیر اسپور که این روزها برای تعطیلات راهی تهران شده، با پیشنهاد رسمی از تیم پرسپولیس روبرو شده و سرخپوشان به دنبال استخدام او هستند.

پیشنهاد پرسپولیس به میلاد محمدی در حالی است که او تحت قرارداد تیم دمیر اسپور ترکیه قرار دارد و جدایی او چندان کار ساده‌ای نخواهد بود اما به هر حال پرسپولیس شانس خود را امتحان می‌کند.

نکته جالب اینکه پیشنهاد به میلاد محمدی، دفاع چپ تیم ملی، نشانه مهمی مبنی بر قطعیت جدایی عبدالکریم حسن است که اگرچه هنوز با جدایی او موافقت نشده اما به نظر در پایان نقل و انتقالات راه دیگری جز این نخواهد بود.

میلاد محمدی که سابقه بازی در راه آهن تهران را دارد و از این تیم به فوتبال اروپا منتقل شد، در گذشته علاقه خود به پرسپولیس را نشان داده بود اما شاید این بار انتقالش به جمع قرمزها کار آسانی نباشد.

این در حالی است که پرسپولیس علی نعمتی و محمدمهدی احمدی را هم در ترکیب خود دارد اما خرید میلاد محمدی یک بمب واقعی برای این تیم تلقی خواهد شد.

نظر شما


نظرات

saeed

سلام پیش خودمون گفتیم حالا که تیم خصوصی شده خیلی مشکل جذب بازیکن نداریم چه اشتباه بزرگی نتونستیم بازیکن خوب جذب کنیم که هیچ تازه 3تا از بهترینهایه لیگم رفتن اصلا چه کاری بود خصوصی سازی فقط برای این که ودتا تیم از اسیا خذف نشن این کارا کردن ببخشید ببخشید خر همون خره فقط پالونش عوض شده شما که نمی تونین چرا جلو اومدین تیمم بدبخت کردین

2 هفته قبل

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید