10:28 , 1401/11/4
کد خبر: 000019163
بازدید: 1136
پیست بین المللی اسکی دیزین بازگشایی شد

علاقه‌مندان می‌توانند همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۵ از امکانات پیست دیزین استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، با اعلام روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، امسال به دلیل بارش‌های کم در ارتفاعات البرز پیست دیزین فعالیت خود را با تاخیر آغاز کرد. این مجموعه طی سال‌های گذشته معمولاً بین اول تا پانزدهم آذرماه شرایط لازم را برای استفاده به دست می ‎آورد اما امسال بارش کم برف بازگشایی این مجموعه را حدود 45 روز به تاخیر انداخت و از روز پنجشنبه 29 دی ماه 1401 آغاز به کار کرد.

مهدی ملک نیا مدیر مجموعه های اسکی ضمن تائید این مطلب گفت: پیست دیزین در نخستین روز بازگشایی با استقبال خوبی مواجه شد. معمولا این پیست از زمان افتتاح تا اواسط اریبهشت‏ ماه سال بعد قابل استفاده است و می‏ تواند پاسخگوی علاقه مندان به ورزش های زمستانی باشد.

وی بیان کرد: امیدواریم با بارش نزولات آسمانی در سطح کشور به ویژه استان البرز شرایط به طور کامل برای استفاده علاقه‌مندان مهیا شود.

براساس اعلام شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، علاقه‌مندان می‌توانند همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۵ از امکانات پیست دیزین استفاده کنند. گفتنی است پیست دیزین به عنوان بزرگترین پیست اسکی خاورمیانه در کیلومتر ۸۰ جاده کرج-چالوس بعد از روستای ولایت رود قرار دارد. دیزین دارای ۴ تله کابین، ۲ تله سیژ، ۹ تله اسکی بشقابی و ۱ تله اسکی چکشی است که علاقه مندان بسیاری در زمستان برای استفاده از این مجموعه راهی پیست دیزین می‌شوند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید