00:24 , 1402/8/30
کد خبر: 000036602
بازدید: 1216
پیام تهدید آمیز تهران به رژیم صهیونیستی

رسانه‌های صهیونیستی گزارش‌هایی درباره موشک ایرانی هایپرسونیک "فتاح۲" منتشر کردند و آن را تهدیدی جدید برای رژیم صهیونیستی و آمریکا توصیف کردند.

به گزارش خبرنگار سیاست خارجه ایونا به نقل از ایسنا، رسانه‌های صهیونیستی گزارش‌هایی درباره موشک ایرانی هایپرسونیک "فتاح۲" منتشر کردند و آن را تهدیدی جدید برای رژیم صهیونیستی و آمریکا توصیف کردند.

رسانه‌های صهیونیستی آورده‌اند که تحریم‌ها علیه ایران بی‌فایده بوده و موشک "فتاح۲" به لیست تهدیدات امنیتی علیه رژیم صهیونیستی افزوده می‌شود.

پایگاه خبری معاریو اعلام کرد: موشک‌های جدید ایران پیامی تهدیدآمیز برای آمریکا و اسرائیل است، به‌ویژه اینکه سپاه ایران تاکید کرد که موشک فتاح۲ قدرت عبور از سامانه‌های پیشرفته ضد موشک‌های بالستیک در آمریکا و رژیم صهیونیستی را دارد.

پایگاه صهیونیستی واللا نیز نوشت: موشک جدیدی که ایران از آن رونمایی کرد، برای غلبه بر سامانه ضدموشکی "ختس" طراحی شده است و این تهدیدی برای اسرائیل است.

همچنین آمده است که این موشک علیرغم تحریم‌های گسترده غرب در داخل ایران ساخته شده است. ایران در جریان رونمایی از دستاوردهای نظامی خود، از یک موشک فراصوت جدید به نام "فتاح ۲" رونمایی کرده که با سرعت ۱۵ ماخ شلیک می‌شود و توان نفوذ به دیوارهای بتنی و اصابت به اهداف زیرزمینی را دارد. این موشک همچنین توان غلبه بر سامانه‌های پیشرفته پدافندهوایی را دارد.

پایگاه واللا همچنین آورده است که ایران از پهپاد غول پیکر و جدید دیگری به‌نام "غزه" رونمایی کرد.

پایگاه تحلیلی "تل انبار" نیز تأکید داشته که این رونمایی نشان‌دهنده پیشرفت ایران در زمینه موشکی و پرنده‌های بدون سرنشین است و ثابت می‌کند که تحریم‌ها و حصار تکنولوژی بی‌فایده بوده است.

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید