پویش «یک تجربه معنوی» در شهر تهران برگزار می‌شود
پویش «یک تجربه معنوی» در شهر تهران برگزار می‌شود

پویش «یک تجربه معنوی» به منظور ترویج فرهنگ همدلی و مهربانی و کمک مومنانه توسط فرهنگسرای گلستان در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری نگاه ایرانیان Ivna، سعید رنجبریان، مدیر فرهنگی هنری منطقه هشت تهران و رئیس فرهنگسرای گلستان گفت: پویش «یک تجربه معنوی» با هدف دستگیری از نیازمندان، مهربانی با طبیعت، دیدار و معاشرت با سالمندان، صله رحم، ایثار و فداکاری و… برگزار می‌شود.

وی افزود: در این پویش شهروندان با انتشار یک تجربه معنوی در فضای مجازی بصورت نوشته، فیلم و عکس از ارتباط با خدا و انجام دادن کارهایی که حال دلشان را خوب کرده با هشتگ؛ #یک_ تجربه_معنوی در این پویش و مسابقه شرکت کنند. شهروندان هم چنین می‌توانند آثار خود را به شماره ۰۹۰۲۵۸۰۰۳۸۸ در پیام رسان واتس آپ ارسال کنند.

مدیر فرهنگی هنری منطقه هشت تهران درباره اختتامیه و جایزه برگزیدگان این‌پویش گفت: پویش «یک تجربه معنوی» تا یکم تیرماه مصادف با ولادت حضرت امام رضا (ع) ادامه خواهد داشت و در پایان این پویش و مسابقه به ۱۰ نفر از برگزیدگان کارت هدیه پنج میلیون ریالی اهدا خواهد شد.

رنجبریان در پایان از تمام شهروندان تهران دعوت کرد با پیوستن به این پویش بزرگ، کمک کنند تا هر چه بیشتر و بهتر این همدلی و مهربانی که نیاز اصلی امروز جامعه ما هست در شهر تهران صورت بگیرد.

فرهنگ سرای گلستان به نشانی، نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان، جنب بوستان فدک قرار دارد.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر