15:12 , 1403/3/21
کد خبر: 000050828
بازدید: 1228
پنجره نقل و انتقالات استقلال

تمدید قرارداد 5 بازیکن کلیدی در دستور کار استقلال!

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا,جواد نکونام، سرمربی استقلال، برای تقویت تیم خود در فصل آینده، خواهان حفظ 5 بازیکن کلیدی شده است.

با توجه به عملکرد فصل گذشته، حفظ بازیکنانی مانند صالح حردانی، آرش رضاوند، روزبه چشمی، ابوالفضل جلالی و زبیر نیک نفس در اولویت باشگاه استقلال قرار گرفته است.

این 5 بازیکن در پست‌های مختلفی بازی می‌کنند و مهره‌های تاثیرگذاری در ترکیب آبی‌پوشان به شمار می‌روند.

  • صالح حردانی: مدافع راست توانمند استقلال که در فصل گذشته عملکرد ثابتی داشت و یکی از بازیکن‌های مورد اعتماد نکونام بود.
  • آرش رضاوند: هافبک دفاعی باتجربه استقلال که در فاز تدافعی و هجومی عملکرد موفقی داشت و زوجی ایده‌آل برای روزبه چشمی در خط میانی تشکیل می‌داد.
  • روزبه چشمی: مدافع میانی باتجربه و تکنیکی که در قلب خط دفاعی استقلال حضوری ثابت داشت و از ارکان اصلی تیم نکونام بود.
  • ابوالفضل جلالی: مدافع چپ جوان و آینده‌دار استقلال که در فصل گذشته با عملکرد درخشان خود به یکی از پدیده‌های لیگ تبدیل شد.
  • زبیر نیک نفس: هافبک باتجربه استقلال که در فصل گذشته کمتر از سایر بازیکنان این لیست به میدان رفت، اما سابقه همکاری با نکونام در فولاد و رابطه خوب این دو، احتمال تمدید قرارداد او را افزایش می‌دهد.

با وجود اینکه زبیر نیک نفس در فصل گذشته کمتر مورد استفاده نکونام بود، اما سابقه همکاری قبلی این دو در فولاد و رابطه خوب بین شاگرد و مربی، تداوم همکاری آنها را عجیب نخواهد کرد.

علاوه بر حفظ این 5 بازیکن، گفته می‌شود که استقلال قصد دارد در خط هجومی خود نیز تقویت‌هایی داشته باشد.

این موضوع نشان می‌دهد که نکونام برای فصل آینده برنامه‌های بزرگی در سر دارد و می‌خواهد با تقویت تیم خود، به جام قهرمانی دست پیدا کند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید