21:06 , 1402/8/26
کد خبر: 000036389
بازدید: 1319
پشت پرده پشیمان شدن گل محمدی از استعفا

دلیل اصلی پشیمان شدن گل محمدی از استعفا کردن حساسیت بازی با النصر بود و این که اگر او در این مقطع می رفت منتقدانش می گفتند از بازی با النصر عربستان در ریاض که به هر حال بازی سختی است،ترسیده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از خبرورزشی: یحیی گل محمدی پس از صحبت با بازیکنان پرسپولیس از استعفا پشیمان شد و فردای آن روز به تمرینات پرسپولیس رفت.

دلیل اصلی پشیمان شدن گل محمدی از استعفا کردن حساسیت بازی با النصر بود و این که اگر او در این مقطع می رفت منتقدانش می گفتند از بازی با النصر عربستان در ریاض که به هر حال بازی سختی است،ترسیده است. البته عده ای مسائل مالی و رفتن احتمالی درویش تا قبل از نیم فصل را هم مطرح می کنند اما فراموش نکنیم که پرسپولیس بازی سرنوشت سازی با النصر دارد و اگر یحیی استعفا می کرد(حتی اگر این استعفا قبول نمی شد)عده ای می گفتند از ترس چنین کاری کرده است.

گل محمدی در حالی در پرسپولیس ماند که رابطه اش با بعضی از مسئولان باشگاه هنوز خوب نیست و حتی برخی عقیده دارند از بین او و درویش در نهایت یک نفر باید برود چون اختلافات آنها ریشه دار است. در این میان هواداران پرسپولیس انتظار دارند هر دو طرف دعوا به خاطر بازی حساس با النصر و البته دربی تهران از مواضع خود کوتاه بیایند تا پرسپولیس با آرامش بیشتری به مصاف نمایندگان عربستان و قطر و استقلال برود. سرخپوشان آذرماه بسیار مهمی را در پیش دارند و تکلیف صعودیا عدم صعود آنها در لیگ قهرمانان آسیا در همین ماه و پس از بازی با النصر و الدحیل مشخص می شود.بعد از آن هم که دربی است و طبعا پرسپولیس نمی تواند تا ۲۳ آذر کادر فنی خود را تغییر بدهد.

نظر شما


نظرات