09:31 , 1403/4/21
کد خبر: 000057542
بازدید: 1191
پرسپولیس نباید نگران رفتن بیرانوند باشد!

پیشکسوت فوتبال گفت: تیمی که امثال عابدزاده را از دست داده، نباید نگران رفتن بیرانوند باشد! مدیران پرسپولیس باید خیلی زود نفراتی را جایگزین جدا شده‌ها کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از منیبان، با اشاره به اتفاقات این روز‌های فوتبال ایران در نقل و انتقالات اظهارداشت: بازار نقل و انتقالات در فوتبال ایران هر روز آشفته‌تر از قبل می‌شود و پول‌هایی که در این روز‌ها رد و بدل می‌شود، با کیفیت فنی بازیکنان هم خوانی ندارد.

وی افزود: هر چند در مقایسه با نقل و انتقالات در کشور‌های حاشیه خلیج فارس یا اروپا، این رقم‌ها یک صدم پول آنها هم نمی‌شود اما باید گفت کیفیت فنی بازیکنان ما با آنها قابل مقایسه نیست. آن وقت در چنین فضای فوتبالی همه از امیر قلعه نویی انتظار دارند در تیم ملی تغییر نسل و جوانگرایی داشته باشند! باید شرایط فنی بازیکنان باید به قلعه نویی حق داد تیمش شرایط جوانگرایی نشده باشد چرا که بازیکن جوان و باکیفیت به اندازه کافی نداریم که بخواهیم از آنها در تیم ملی استفاده کنیم.

پیشکسوت پرسپولیس با تاکید بر این که اتفاقات عجیب در نقل و انتقالات فوتبال ایران ناشی از ضعف مدیریت فوتبال ماست، تصریح کرد: در گذشته اینطور نبود که مدیران ناز فوتبالیست‌ها را بکشند و بازیکنان هم در پایان هر فصل برای ادامه همکاری با باشگاه‌های شان دبه در بیاورند اما در سال‌های اخیر این مساله بار‌ها در باشگاه‌های مختلف رخ می‌دهد و هر سال هم بدتر از سال قبل می‌شود.

ابراهیمی در خصوص جدایی ستاره‌های سرشناس از جمع بازیکنان پرسپولیس خاطرنشان کرد: مگر آن زمانی که امثال عابدزاده، کریم باقری، مهدی مهدوی کیا و... از پرسپولیس جدا شدند، ستاره‌های دیگر رو نشدند؟ تیمی که امثال عابدزاده را از دست داده، نباید نگران رفتن بیرانوند باشد! مدیران پرسپولیس باید خیلی زود نفراتی را جایگزین جدا شده‌ها کنند. من اطمینان دارم نفرات جایگزین می‌توانند جای خالی جدا شده‌ها را به خوبی پر کنند. رفتن و جدایی چند بازیکن بهانه خوبی برای قهرمان نشدن پرسپولیس در فصل جدید نیست.

وی ادامه داد: مگر در فصل قبل برای چند بازی بیرانوند مصدوم نبود و همه نگران جای خالی او نبودند، اما دیدید دروازه‌بان جوانی مثل رفیعی توانست جای خالی بیرانوند را پر کنند. باز هم تاکید می‌کنم تیمی که امثال عابدزاده را از دست داده نباید نگران جدایی بیرانوند باشد!

پیشکسوت پرسپولیس در مورد حضور خوان کارلوس گاریدو به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس گفت: من شناخت خاصی از او ندارم. به هرحال بالاخره روی جذب این مربی مطالعات و بررسی‌هایی صورت گرفته است و نمی‌توان از حالا در مورد این مربی پیش داوری کرد. در هر صورت برای او آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در حضور کادرفنی جدید پرسپولیس بتواند روند خوب چند سال اخیرش را تداوم ببخشد.

ابراهیمی ضمن ابراز خوشحالی از ادامه حضور مربی مانند سیدجلال حسینی در کادر جدید پرسپولیس خاطرنشان کرد: حضور مربیانی مانند سیدجلال در پرسپولیس مهم و ضروری است. امثال حسینی می‌توانند با کسب تجربه خود را برای سرمربیگری در پرسپولیس آماده کنند. این نفرات عرق و تعصب و علاقه خود را در دوران بازی شان در پرسپولیس نشان داده اند و می‌توانند در مربیگری هم برای این تیم موفق عمل کرده و در سال‌های آینده حتی سرمربی شوند.

 

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید