14:04 , 1401/8/29
کد خبر: 000016654
بازدید: 1163
پرسپولیسی‌ها باز هم اعتصاب کردند/ درویش به قطر می‌رود!

شاگردان گل‌محمدی برای دومین روز متوالی حاضر به تمرین نشدند تا اعتصاب آنها وارد مرحله جدید شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، بازیکنان پرسپولیس امروز برای دومین روز متوالی با وجود حضور در محل تمرین حاضر به کار تمرینی نشدند.

سرخپوشان به پرداخت نشدن مطالبات‌شان معترض هستند، پس از تماس تلفنی روز گذشته رضا درویش با یحیی گل‌محمدی و صحبت‌هایی که مدیرعامل باشگاه علیه بازیکنان انجام داد تمرین نکردند.

بازیکنان پرسپولیس منتظر بودند با درویش صحبت کنند اما مدیرعامل باشگاه امروز به تمرین نرفت تا این تمرین برگزار نشود. روز گذشته رضا درویش در تماس تلفنی با یحیی گل‌محمدی صحبت‌های تندی علیه پرسپولیس انجام داد و حتی آنها را تهدید به جریمه کرده بود. 

قرار است مدیرعامل باشگاه با همراهی برخی از اعضای هیأت مدیره بازی‌های ایران در جام‌جهانی را تماشا کند. طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته رضا درویش بازی ایران مقابل انگلیس و آمریکا را از نزدیک تماشا خواهد کرد و این در حالی است که باشگاه پرسپولیس این روزها به دلیل مشکلات به وجود آمده با حواشی زیاد روبه‌رو است و درویش در چنین شرایطی قصد سفر به قطر و تماشای بازی‌های جام‌جهانی را دارد.

علت اعتصاب شاگردان گل‌محمدی به شرح زیر است:

مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کردند علت این موضوع عدم پرداخت پاداش بازیکنان از فصل گذشته است. همچنین پنج درصد از قرارداد سرخ‌پوشان فصل پیش پرداخت نشده است.

بیشتر بخوانید:

شاگردان گل‌محمدی اعتصاب کردند

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار