13:48 , 1402/6/28
کد خبر: 000033540
بازدید: 1216
پایتخت خنک‌تر می‌شود

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان به شرح زیر است: آسمان صاف است و همراه با وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک، همچنین کاهش نسبی دما تا فردا (۲۹ شهریورماه) پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش خبرنگار محیط زیست ایونا، بر اساس تحلیل الگوهای همدیدی و نقشه‌های پیش‌یابی، وضعیت جوی استان تهران در پنج روز آینده به شرح زیر خواهد بود: آسمان از صاف تا قسمتی ابری خواهد بود، گاهی وزش باد و در ساعات بعد از ظهر، افزایش باد و در ارتفاعات افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود.

در روزهای امروز و فردا (۲۸ و ۲۹ شهریور) در بعضی ساعت‌ها در بخش‌های غربی و جنوبی استان، گاهی وزش باد نسبتاً شدید، و در مناطق مستعد، خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا و احتمال کاهش دید اتفاق می‌افتد.

در ارتفاعات شمال شرقی استان، در بعضی ساعات شب رگبار پراکنده باران با احتمال رعدوبرق و وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود، و گاهی مه و کاهش دید در این مناطق ممکن است رخ دهد.

برای امروز و فردا، کاهش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود، و برای پنجشنبه (۳۰ شهریور) افزایش نسبی دما سپس عدم تغییر محسوس دما در سطح استان توقع می‌رود.

همچنین، طبق گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۴ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

منبع: ایسنا

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید