12:17 , 1403/4/20
کد خبر: 000057351
بازدید: 1148
وعده مدیرعامل باشگاه تراکتور: به‌زودی سرمربی جدید معرفی می‌شود

سعید مظفری‌زاده، مدیرعامل باشگاه تراکتور، در مصاحبه‌ای بعد از جلسه مدیران عامل لیگ برتری که روز سه‌شنبه برگزار شد، از انتخاب سرمربی جدید این تیم در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,سعید مظفری‌زاده سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور روز گذشته در مصاحبه مدیران عامل تیم‌های اعلام کرده بود که سرمربی تراکتور تا دو روز آینده مشخص خواهد شد و این اتفاق هم رخ داد.

به نظر می‌رسد مظفری‌زاده نقشی پررنگ در مذاکره با دراگان اسکوچیچ داشته و با توجه به آشنایی با زبان انگلیسی و همچنین جایگاه خود به عنوان نفر اول اجرایی باشگاه، مسئولیت این انتخاب را پیش برده بود.

باشگاه تراکتور نیز در توصیف این انتخاب نوشت: «پیرو دستور مالک باشگاه مبنی بر انجام اقدامات لازم جهت آماده‌سازی تیم، سعید مظفری‌زاده سرپرست مدیر عاملی باشگاه پس از مذاکره با گزینه‌های مختلف، سرانجام با دراگان اسکوچیچ که نتایج درخشانی با تیم ملی ایران کسب کرده بود، به توافق رسید و هدایت تراکتور به او سپرده شد.»

تراکتور

مظفری‌زاده که بعد از یک سال حضور روی نیمکت تراکتور به عنوان مدیر تیم، حالا نقش سرپرست مدیرعاملی را برعهده گرفته، در امور مذاکره با بازیکنان هم نقش پررنگی دارد و حالا باتوجه به درخواست‌های دراگان اسکوچیچ، نقل و انتقالات تراکتور را پیش خواهد برد.

البته هفته گذشته نیز تراکتور تا آستانه معارفه سرمربی پیش رفته بود و سعید مظفری‌زاده نیز این موضوع را اعلام کرده بود، اما مسائلی در این زمینه پیش آمد تا روز سه‌شنبه به عنوان تاریخ قطعی معرفی سرمربی از سوی او اعلام شود.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید