10:38 , 1402/11/24
کد خبر: 000041467
بازدید: 1275
وضعیت هوای فردا چهارشنبه 25 بهمن ماه 1402

وضعیت هوای فردا چهارشنبه 25 بهمن ماه 1402 با ورود سامانه بارشی به کشور همراه خواهد بود.

به گزارش خبرنگار محیط زیست ایونا، وضعیت هوای فردا چهارشنبه 25 بهمن ماه 1402 به شرح زیر است:

وضعیت هوای فردا چهارشنبه 25 بهمن: ورود سامانه بارشی به کشور

سازمان هواشناسی کشور در ارتباط با «وضعیت هوای فردا چهارشنبه 25 بهمن ماه 1402» اعلام کرد که یک سامانه بارشی از شمال غرب کشور وارد می شود و از اواخر وقت چهارشنبه تا روز پنجشنبه، در شمال غرب و غرب کشور به بارش منجر خواهد شد. این ورود سامانه باعث کاهش دمای هوا در پایتخت نیز خواهد شد.

تشدید بارش و تأثیرات سامانه بارشی در مناطق مختلف

در ادامه مطلب «وضعیت هوای فردا چهارشنبه 25 بهمن ماه 1402» روز پنجشنبه، سامانه بارشی با تشدید بارش در غرب کشور، حرکت شرق سوی خود را شروع کرده و مناطق جنوب غرب استان های زاگرس مرکزی و البرز مرکزی را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. همچنین در روز جمعه، بارش در نیمه غربی سواحل دریای خزر و بخش هایی از شمال شرق ادامه خواهد داشت.

وضعیت هوای فردا چهارشنبه 25 بهمن ماه 1402

پیش بینی وضعیت آب و هوای تهران در روزهای آینده

آسمان تهران در ایام آتی به تدریج افزایش ابری خواهد داشت. امروز سه شنبه، آسمان کمی ابری تا نیمه ابری و غبار محلی را تجربه خواهد کرد، با وزش باد ملایم و دمای حداقل ۱۰ و حداکثر ۱۸ درجه سانتیگراد.

در ادامه مطلب «وضعیت هوای فردا چهارشنبه 25 بهمن ماه 1402» در روز چهارشنبه نیز نیمه ابری تا ابری و غبار محلی گاهی وزش باد پیش بینی می شود با حداقل دمای ۱۱ و حداکثر دمای ۱۹ درجه سانتیگراد.

سردترین ایستگاه استان تهران

در ادامه مطلب «وضعیت هوای فردا چهارشنبه 25 بهمن ماه 1402» باید به این نکته اشاره کرد که گزارشات نشان می دهد که ایستگاه توچال با کمینه دمای ۷- درجه سانتیگراد، سردترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

پیش بینی بارش و تغییرات دما در روزهای آینده

هواشناسی با نفوذ سامانه بارشی در روز پنجشنبه، افزایش ابر، وزش باد، بارش باران، و در ارتفاعات گاهی بارش برف را پیش بینی می کند. همچنین در روز جمعه، کاهش محسوس دما در سطح استان تهران انتظار می رود.

منبع: مهر

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید