10:43 , 1402/11/23
کد خبر: 000041413
بازدید: 1261
وضعیت هوای فردا سه شنبه 24 بهمن ماه 1402

وضعیت هوای فردا سه شنبه 24 بهمن ماه 1402 بنابر گزارش های سازمان هواشناسی کشور با جوی آرام پیش بینی می شود.

به گزارش خبرنگار محیط زیست ایونا، وضعیت هوای فردا سه شنبه 24 بهمن ماه 1402 به شرح زیر است:

ورود سامانه بارشی و احتمال بارش تگرگ 

صادق ضیائیان، رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات، در گزارشی اعلام کرد که یک سامانه بارشی در روز چهارشنبه وارد کشور خواهد شد. او همچنین احتمال بارش تگرگ در برخی از استان ها را در طول این روز اطلاع رسانی کرد. این تحولات جوی مخصوصاً در جنوب استان های بوشهر، هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان، جزایر خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان را دربرمی گیرد.

رگبار، رعدوبرق و باد شدید در جنوب کشور

در ادامه مطلب «وضعیت هوای فردا سه شنبه 24 بهمن ماه 1402» ضیائیان بر اساس اطلاعات فعلی وضعیت جوی، توضیح داد که در مناطق مذکور کشور، انتظار می رود رگبار و رعدوبرق، همچنین بادهای شدید موقتی و گردوخاک رخ دهند. این پدیده ها (به ویژه در تگرگ) برخی نقاط را تحت تأثیر قرار خواهند داد.

وضعیت هوای فردا سه شنبه 24 بهمن

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات در ادامه مطلب «وضعیت هوای فردا سه شنبه 24 بهمن ماه 1402»  به اطلاع رساند که تا پایان روز چهارشنبه، اکثر مناطق کشور به آرامی آب و هوای خود را تجربه خواهند کرد. در انتهای هفته و ورود سامانه بارشی از شمال غرب، بارش ها در شمال غرب و غرب کشور افزایش خواهند یافت.

تأثیر سامانه بارشی بر مناطق مختلف کشور

ضیائیان در ادامه مطلب «وضعیت هوای فردا سه شنبه 24 بهمن ماه 1402» اظهار کرد که پنجشنبه با تشدید بارش ها در غرب کشور، سامانه بارشی با حرکت به سمت شرق، جنوب غرب و استان های دامنه های زاگرس مرکزی و البرز مرکزی را نیز تحت تأثیر خود قرار خواهد داد. همچنین، تنگه هرمز و دریای عمان در دو روز آینده مواج خواهند بود و بارش در نیمه غربی، سواحل دریای خزر و بخش هایی از شمال شرق ادامه خواهد داشت.

آخرین وضعیت هوا در اصفهان: افزایش ابرها و وزش باد

در پایان مطلب «وضعیت هوای فردا سه شنبه 24 بهمن ماه 1402» ضیائیان به وضعیت جوی فعلی اصفهان اشاره کرد و گفت: "آسمان اصفهان در حال حاضر صاف تا کمی ابری است و گاهی اوقات با وزش باد روبرو خواهیم شد. دمای بیشینه ۲۰ و کمینه صفر درجه سانتی گراد است. همچنین، برای روز سه شنبه، پیش بینی شده است که آسمان صاف تا کمی ابری خواهد بود و گاهی اوقات با وزش باد، با دمای بیشینه ۲۱ و کمینه ۲ درجه سانتی گراد."

وضعیت هوای فردا سه شنبه 24 بهمن ماه 1402

منبع: ایمنا

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید