ورزش

ورزش

اسکیت روی یخ یک ورزش جهانی محبوب و پرطرفدار است. صرف نظر از سن خود، می توانید اسکیت روی یخ را امتحان کنید و یک سرگرمی عالی داشته باشید. ویژگی که اسکیت روی یخ را از سایر ورزش ها متمایز می کند، ترکیب موسیقی، رقص و ورزش است.

اخباری مبنی بر درگیری شدید در جریان رقابت های لیگ کشتی ایران و ورود قمه و تبر به این رقابت ها منتشر شده و با گذشت حدود 24 ساعت از این موضوع فدراسیون کشتی که مسئولیت برگزاری این رقابت ها را برعهده دارد هیچ واکنشی نشان نداده است.

آیا فکر می کنید قدتان کوتاه است؟ آیا می دانید با انجام تمرینات مناسب می توانید قد خود را افزایش دهید؟ البته تا یک سن خاص."راه های افزایش قد چیست؟" و "با انجام کدام تمرینات می توان قد را افزایش داد؟"

سجاد غریبی که از او با عنوان هالک ایرانی یاد می شود این روزها با شکستی سنگین مقابل رقیب قزاقستانی خود، جنجال بسیار به پا کرده است.

این روزها فیلمی از رقص سردار آزمون فوتبالیست کشور در یکی از کافه ها منتشر شده است.

خوش اندام شدن فرآیندی طولانی و زمان بر است اما تلاشی که برای تناسب اندام صرف می شود اثرات مثبت بسیاری دارد.

این روزها برای حفظ تناسب اندام راهکارهای مختلفی پیشنهاد می شود که یکی از آنها حرکت پلانک است.

شهربانو منصوریان با انتشار یک ویدیو در صفحه شخصی خود با فرد حاشیه ساز در مسابقات ووشو بانوان آشتی کرد.

در حالیکه مدت زیادی تا آغاز رقابت های جام جهانی فوتبال 2022 نمانده، انتخاب مربی تیم ملی ایران در هفته های گذشته با اما و اگرهای بسیار مواجه بوده و در نهایت ابقای دراگان اسکوچیچ برای بسیاری از فوتبال دوستان این سئوال را ایجاد کرده که با این انتخاب سرانجام ایران در رقابت های جام جهانی قطر به کجا خواهد رسید؟

فیلمی از درگیری شهربانو منصوریان با پدر یکی از ووشو کاران در فضای مجازی پخش شد. آن طور که در فیلم مشخص است یک آقا مسابقات ووشو قهرمانی کشور جوانان در ورزشگاه آزادی به یکباره به افرادی که داخل سالن بودند حمله ور می شود.

اجرای حرکات مختلط یوگا باعث پلمپ شدن بخش ورزشی ایران مال شد.

رقابت های انتخابی تیم ملی ووشوی دختران در اولین روز برگزاری خود شاهد درگیری هایی شد که به سرعت در فضای مجازی پخش و وایرال شد.

شطرنج از جمله بازی های فکری جذابی است که چنان مغز را به کار می گیرد که حتی از آن به عنوان ورزش یاد می شود.

روز گذشته برنامه مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام ملت های والیبال 2022 اعلام شد و بر این اساس مشخص شد در این دوره ایران و رقبای آن چه روزهایی به مصاف با کدام تیم ها خواهند پرداخت.

در سالهای گذشته اخبار متعددی از فوت بدلکاران و افرادی که به کارهای هیجان انگیز اشتغال داشتند، منتشر شده، پوریا حسین نیز یکی قهرمان آفرود کشوری بود که به تازگی درگذشت.

پس از مدتها بحث و بررسی حدود سه هفته است که سرمربی جدید تیم استقلال مشخص شده و حال سوال است که این مربی که طی 10 سال کار 13 بار جابجایی داشته و تیم عوض کرده است،آیا میتواند بار دیگر تجربه ای خوش مانند قهرمانی را برای استقلال تکرار کند؟

رقابت های لیگ ملت های والیبال 2022 که از 18 خرداد ماه آغاز شده این روزها هفته سوم خود را سپری می کند و در این هفته تیم ملی کشورمان چهار بازی در مقابل تیم های لهستان و ایتالیا داشته و قرار است دو رقابت نیز با اسلوونی و صربستان داشته باشد.

فوتبالیست جوان استقلالی ها، به تیم بزرگسالان پیوست.

یک صبحانه سالم راهی عالی برای شروع روز شماست. در حالی که برخی از افراد ترجیح می دهند صبحانه را حذف کنند، برخی دیگر برای شروع به یک منبع انرژی نیاز دارند. برخی مواد غذایی علاوه بر تامین انرژی شما برای مدت زمان طولانی به حفظ سلامتی شما هم کمک می‌کنند.

این روزها کاهش وزن و حفظ تناسب اندام به دغدغه بسیاری افراد تبدیل شده است. "تاباتا" از جمله ورزش‌هایی است که می‌تواند برای چربی‌سوزی سریع به شما کمک کند.

>