16:16 , 1403/3/20
کد خبر: 000050709
بازدید: 1163
وداع اشک‌بار ماریانو از سویا

ماریانو دیاز با چشمانی اشکبار از سویا جدا شد؛ وداعی تلخ با خاطرات تلخ‌تر!

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا ,مهاجم دومینیکنایی که در سال 2018 به عنوان جانشین رونالدو در رئال مادرید مطرح شده بود، پس از یک فصل ناموفق و پرحاشیه از سویا جدا شد.

حضور ماریانو دیاز در سه بازی پایانی فصل سویا، در حالی که این تیم دیگر در خطر سقوط یا کسب سهمیه اروپا نبود، بسیاری را متعجب کرد. گویی این فرصتی بود برای دیاز تا با انجام چند بازی خداحافظی آبرومندانه‌ای از هواداران سویا داشته باشد.

اما دیاز در این سه بازی نیز نتوانست عملکرد مثبتی ارائه دهد. او در مجموع کمتر از 300 دقیقه در ترکیب سویا به میدان رفت و نتوانست حتی یک گل به ثمر برساند.

حضور دیاز در سویا که با امیدهای فراوانی آغاز شده بود، به یک انتقال ناامیدکننده و مفتضحانه تبدیل شد. این مهاجم که در دوران 5 ساله حضور خود در رئال مادرید نیز به خاطر مصدومیت‌های متعدد، نتوانسته بود درخشش قابل‌توجهی داشته باشد، در سویا نیز با مصدومیت‌های پیاپی دست و پنجه نرم کرد.

ماریانو

در مقطعی از فصل حتی گفته می‌شد که دیاز به دلیل مصدومیت شدید، حتی قادر به راه رفتن هم نبوده است.

ماریانو دیاز که در رئال مادرید سالانه 4 میلیون یورو دستمزد دریافت می‌کرد، در پایان قراردادش به صورت رایگان از این تیم جدا شد. او در سویا نیز نتوانست عملکرد قابل‌قبولی ارائه دهد و در نهایت با چشمانی اشکبار از این باشگاه خداحافظی کرد.

ویکتور اورتا، مدیر ورزشی سویا در این باره گفت: "ماریانو در حالی که اشک می‌ریخت، از ما به خاطر عملکردش عذرخواهی کرد. او همه راه‌ها را برای رهایی از مصدومیت امتحان کرد، اما زمانی که احساس خوبی داشت، فصل به پایان رسیده بود. ای کاش او از لحاظ ورزشی بیشتر به ما کمک می‌کرد."

ماریانو

بدین ترتیب، داستان حضور ماریانو دیاز در سویا با خاطرات تلخ و ناامیدکننده‌ای به پایان رسید.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید