11:54 , 1403/1/15
کد خبر: 000044384
بازدید: 1219
واکنش سنگین پپ گواردیولا  به انتقاد از ارلینگ هالند

پپ گواردیولا در واکنش به انتقاد روی کین از ارلینگ هالند گفت: این بچه غول نروژی را “بهترین مهاجم جهان” است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از باغستان نیوز، پپ گواردیولا به انتقاد روی کین از ارلینگ هالند پاسخ سنگینی داد و این بچه غول نروژی را “بهترین مهاجم جهان” خواند و گفت منچسترسیتی به خاطر او فصل گذشته سه گانه را به دست آورد.

پس از تساوی ۰-۰ مقابل آرسنال، هافبک سابق منچستریونایتد گفت در حالی که بازی هالند بهترین بازی در جهان بود، بازی عمومی او “ضعیف” بود و او مانند یک بازیکن لیگ دسته چهارم به نظر می رسید.

گواردیولا قبل از بازی روز چهارشنبه منچسترسیتی مقابل استون ویلا گفت: من با او موافق نیستم. مثل این است که گفتم: “او یک مربی برای لیگ دوم یا سوم است – فکر نمی کنم.” او بهترین مهاجم جهان است و به ما کمک کرد تا آنچه را که در فصل گذشته به دست آوردیم به دست آوریم . ایجاد موقعیت های زیاد به خاطر ارلینگ نیست. ما یک بازی استثنایی مقابل آرسنال انجام دادیم. “من آن را بررسی کردم – فقط در یک سوم پایانی موقعیت های بیشتری را از دست دادیم، شاید به دلیل کیفیت و مهارت های متفاوتی که داریم. من از این [انتقاد] از سوی بازیکنان سابق تعجب کردم. من از خبرنگاران بابت انتقادات توقعی ندارم، زیرا آنها هرگز در زمین حضور نداشته اند.” ولی از یک بازیکن ملی پوش مثل روی کین این صحبت ها بعید بود

اشاره شد که ادعای کین در مورد بازی کلی هالند بود و از گواردیولا پرسیده شد که آیا به عنوان مثال جولیان آلوارز ممکن است پیشنهاد بیشتری در این زمینه داشته باشد یا خیر. حق با شماست، شاید اگر جولیان آنجا باشد، مثلاً فیل [فودن]، کوین [دی بروین]، اسکار باب. آنها دوست دارند در موقعیت های خود حرکت کنند [بیشتر].” گواردیولا گفت. “اما این همینه که هست.”

منچستر سیتی سه امتیاز کمتر از لیورپول دارد و یک امتیاز از آرسنال عقب است. پس از پایان بازی‌های اواسط هفته، تنها هشت بازی باقی مانده است و قهرمانان به هر دو نفر بالاتر از آنها نیاز دارند تا امتیاز خود را از دست بدهند تا شانس حفظ عنوان را داشته باشند. لیورپول یکشنبه در منچستریونایتد است و وقتی از گواردیولا پرسیده شد که آیا او رقیب سرسخت سیتی را تشویق می کند یا خیر، شوخی کرد. او پیش از این گفت: «من همیشه یونایتد را تشویق می‌کنم، نه، واقعاً نه.»

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید