11:24 , 1401/12/15
کد خبر: 000021407
بازدید: 1336
واکنش سرمربی منچستر یونایتد از شکست سنگین مقابل لیورپول

تن هاگ از نمایش ضعیف شاگردانش در بازی مقابل لیورپول انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، تیم منچستریونایتد که پس از قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس پای به میدان آنفیلد گذاشته بود، یکشنبه شب مقابل لیورپول با هفت گل تحقیر شد تا بار دیگر در برابر رقیب سنتی خود زانو بزند. 

یونایتدها تنها در نیمه دوم ۶ گل دریافت کردند تا سنگین‌ترین شکست تاریخ خود را پس از سال ۱۹۳۱ مقابل ولورهمپتون تکرار کنند. 

اریک تن‌هاگ سرمربی تیم منچستریونایتد پس از این بازی گفت: شما می‌توانید بازی را ببازید اما نه به شیوه نیمه دوم. در نیمه اول ما خیلی قابل‌قبول بازی کردیم و شانس‌های بهتر گلزنی ایجاد کردیم اما پس از آن اشتباه تیمی انجام دادیم. نیمه دوم غیرحرفه‌ای بود. این نباید اتفاق می‌افتاد و ما باید درباره آن صحبت کنیم. در سطح خودمان نبودیم و مثل یک تیم بازی نکردیم.

سرمربی هلندی شیاطین سرخ در پاسخ به این سوال که آیا عصبانی هستید؟ گفت: قطعاً بله و شگفت‌زده. چیزی که من هفته‌ها و ماه‌های اخیر دیدم، تیمی بود که نگرش برد داشت اما در نیمه دوم ما اصلاً نگرش برد نداشتیم. این به یک یا دو بازیکن برنمی‌گردد. ما ۱۱ بازیکن را دیدیم که عقل خود را از دست داده بودند. این غیرحرفه‌ای است. این منچستریونایتد نیست.

تن‌هاگ در ادامه گفت: هر شکستی بد است مخصوصاً اینکه به لیورپول ببازید. ما هوادران خود ار ناامید کردیم و این بیشتر از هر چیزی ما را اذیت می‌کند. برای هر کسی که ورزشگاه ماند، لحظات سختی بود و ما باید واقعاً از آن‌ها تشکر کنیم. این ویرانگر بود و ما هواداران خود را ناامید کردیم.

سرمربی منچستریونایتد در پایان خواستار پاسخ شاگردانش به این  شکست شد و گفت: من در رختکن گفتم که این نمایش قابل‌قبول نیست اما این یک بازی بود و البته یک شکست بزرگ. ما باز خواهیم گشت. این تیم به اندازه‌ای قدرتمند است که خود را بازیابی کند و بازگردد. من بازیکنانم را می‌شناسم. آن‌ها شخصیت‌های خوبی دارند و می‌توانند بازگردند.

منچستریونایتد در بازی آینده خود، روز پنجشنبه در لیگ اروپا به مصاف رئال بتیس می‌روند و پس از آن، روز یکشنبه با ساوتهمپتون بازی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: رکورد بهترین گلزن تاریخ لیورپول در دستان صلاح

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید