15:23 , 1403/3/21
کد خبر: 000050831
بازدید: 1143
واکنش ستاره جوان رئال به مقایسه با پله

اندریک به مقایسه با پله واکنش نشان داد: "من پله نیستم، داستان خودم را دارم!"

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا,ستاره جوان برزیلی که به تازگی به تیم ملی این کشور دعوت شده، از اینکه با اسطوره فوتبال برزیل مقایسه می‌شود، ابراز ناراحتی کرد.

اندریک که در هر 30 دقیقه حضورش در ترکیب تیم ملی برزیل موفق به گلزنی شده، مورد توجه رسانه‌ها و هواداران قرار گرفته و بسیاری او را با پله، اسطوره فوتبال برزیل، مقایسه می‌کنند.

اما این بازیکن جوان از این مقایسه‌ها خوشحال نیست و در پاسخ به سوالی در این باره گفت: "شما چیزهایی از خودتان می‌سازید. شما واقعاً چیزهای دیوانه کننده‌ای می‌سازید. وقتی بچه‌تر بودم بسیار به شبکه‌های اجتماعی توجه می‌کردم. شما مدام مشغول مقایسه کردن من با ویتور روکه یا پله هستید.

شما به هیچ وجه نباید این کار را انجام دهید و کسی را با کسی دیگر مقایسه کنید چون از نظر من این کار زشتی است. هر کس روایت و داستان خودش را دارد، خودش می‌داند که از کجا آمده و چه شرایطی را پشت سر گذاشته است تا بتواند بازی کند. شما دوست دارید هر بازیکن را با بازیکن دیگری مقایسه کنید. اجازه دهید که داستان خودش پیش برود."

اندریک

اندریک که به تازگی با رئال مادرید قرارداد امضا کرده، از فصل آینده در رقابت‌های لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا به میدان خواهد رفت.

باید دید این ستاره جوان می‌تواند در ادامه مسیر به درخشش خود ادامه دهد و به یکی از بهترین بازیکنان جهان تبدیل شود یا خیر.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید