15:46 , 1403/1/14
کد خبر: 000044315
بازدید: 1175
وام دهی ارز دیجیتال یا کریپتو لندینگ بلومبارد (Blombard)

جزئیات تکمیلی وام دهی ارز دیجیتال یا کریپتو لندینگ بلومبارد (Blombard) را در این مطلب مطالعه کنید.

وام دهی ارز دیجیتال یا کریپتو لندینگ یک فرآیند است که به کاربران اجازه می‌دهد بدون نیاز به اعتماد به طرف مقابل، ارز دیجیتال خود را به عنوان وام به دیگران ارائه کنند. در این فرآیند، کاربران دارایی رمزارز خود را به عنوان تضمین قرار می‌دهند و به جای آن مبلغ وام را دریافت می‌کنند. سپس یک برنامه بازپرداخت تعیین می‌شود که شامل بازپرداخت مبلغ اصل وام و همچنین سود آن است. سودها از وام‌گیرندگان جمع‌آوری شده و به صورت منظم به وام‌دهندگان پرداخت می‌شود. این روش می‌تواند یکی از راه‌های جدید برای کسب درآمد از ارز دیجیتال باشد.

وام کریپتو یک کاربرد مفید برای افرادی است که می‌خواهند از دارایی رمزارز خود استفاده کنند، اما در عین حال نمی‌خواهند آن را بفروشند. به عنوان مثال، اگر شما مقداری رمزارز خریداری کرده‌اید و قصد فروش آن را ندارید، اما نیاز به مالی دارید، می‌توانید از سیستم وام دهی کریپتو استفاده کنید.

برای دریافت وام ارز دیجیتال، شما دارایی رمزارز خود را به عنوان تضمین قرار می‌دهید و از دارایی کاربران دیگر وام دریافت می‌کنید. این فرآیند به صورت همتا به همتا (P2P) در پلتفرم‌های آنلاین وام دهی کریپتو انجام می‌شود و نیازی به واسطه‌گری ندارد. وام گیرنده در هنگام تسویه، علاوه بر مبلغ وام، میزان سود تعیین شده را نیز به حساب وام دهنده واریز می‌کند.

وام دهندگان در این سیستم عموماً افرادی هستند که رمزارز را به منظور سرمایه‌گذاری خریداری کرده‌اند و از طریق ارائه وام با استفاده از دارایی ارز دیجیتال خود و دریافت سود، درآمدزایی می‌کنند.

معمولاً میزان وثیقه‌ای که به عنوان تضمین واریز می‌شود، چند برابر مبلغ وامی است که دریافت می‌شود و به حساب وام دهنده منتقل می‌شود. اگر از پرداخت سود و مبلغ اصلی رمزارز خود خودداری کنید، وثیقه در حساب وام دهنده باقی خواهد ماند و شما دیگر به دارایی رمزارز خود دسترسی نخواهید داشت. همچنین، وام دهنده نیز قادر به فروش این دارایی نخواهد بود و فقط مبلغ در حساب او بلوکه خواهد شد تا زمان تسویه کامل وام.

از جمله پلتفرم‌های وام ارز دیجیتال، بلومبارد یک پلتفرم وام‌دهی یکپارچه است که برای دو دسته مشتری، تامین‌کنندگان و قرض‌گیرندگان طراحی شده است. در بلومبارد، شما می‌توانید دارایی‌های رمزارزی خود را نگهداری کرده و ارزهای پایدار را قرض بگیرید. همچنین، می‌توانید ارزهای پایدار خود را تأمین کنید و با نرخ سود سفارشی درآمدزایی کنید.

به طور مثال، شما می‌توانید ارز دیجیتال بیت کوین، ارز دیجیتال تتر و هر ارز دیجیتال دیگری که می‌خواهید را از طریق پلتفرم بلومبارد خریداری کنید. برای این کار، کافی است دارایی ارز دیجیتال خود را در اختیار این پلتفرم قرار دهید تا برایتان وام کریپتویی فعال شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید به وبسایت بلومبارد مراجعه کنید.

شما از طریق پلتفرم بلومبارد می توانید ارز دیجیتال بیت کوین ، ارز دیجیتال تتر و هر ارزی که می خواهید خریداری کنید رو دریافت کنید برای این کار کافیه که دارایی ارز دیجیتالتون رو در اختیار این پلتفرم قرار بدید تا براتون وام کریپتویی تون فعال شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید به blombard مراجعه نمایید.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید