13:16 , 1403/4/19
کد خبر: 000057100
بازدید: 1169
والیبال ایران در آستانه چالش جدید

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، صبح امروز نشست مشورتی رئیس فدراسیون والیبال با اعضای کمیسیون‌ها و کمیته داوری این فدراسیون در محل سالن جلسات فدراسیون برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,برگزاری نشست‌های تخصصی و مشورتی با کمیسیون‌های مختلف فدراسیون به صورت دوره‌ای و منظم از جمله برنامه‌های سیدمیلاد تقوی رئیس فدراسیون است. 

نخستین نشست این سلسله جلسات دیروز (دوشنبه 18 تیر) در دفتر رئیس فدراسیون والیبال برگزار شد و اعضای کمیسیون و کمیته داوری نقطه نظرات خود را برای بهبود روند کار پیشنهاد دادند. 

در این نشست که امیرحسین منظمی دبیرکل فدراسیون، محمدحسن خوشدل سرپرست کمیته داوران، علیرضا قریب رئیس کمیسیون داوران، امیرحسین صادقی و هدیه صابری دو عضو کمیسیون داوران حضور داشتند، شرکت کنندگان با بیان دیدگاه‌های خود به بیان نقاط ضعف و راه‌کارهای بهبود پرداختند تا با شناسایی فرصت‌ها در راستای اعتلای والیبال در بخش داوری اقدامات مثبت انجام شود.

افزایش اعزام داوران ایرانی از سوی فدراسیون جهانی والیبال و تربیت داوران جوان و آینده دار برای حضور در مسابقات مهم به ویژه المپیک 2028 و رقابت‌های قهرمانی جهان 2027 و 2025 از جمله مهمترین اهداف رئیس فدراسیون والیبال در این نشست‌ بود. این نشست‌ها به زودی با اعضای کمیسیون‌های ورزشکاران و مربیان نیز برگزار می‌شود.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید