11:53 , 1403/4/18
کد خبر: 000056859
بازدید: 1147
هوگو فلیکس به منتقدان ژوائو تاخت

حمایت برادرانه در بحبوحه انتقادات: هوگو فلیکس از ژوائو در بدترین روزها دفاع کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,دیدار حساس پرتغال و فرانسه برای صعود به نیمه نهایی یورو به ضربات پنالتی کشیده شد و در نهایت خروس‌ها برنده شدند. 

پنالتی سوم پرتغال را ژوائو زد، ولی توپ او به تیر خورد و راهی به دروازه پیدا نکرد. به این ترتیب وینگر ناکام فصل قبل بارسا مسبب حذف پرتغال لقب گرفت. در دو روز گذشته انتقادات زیادی از فلیکس شده و در شبکه‌های اجتماعی او را بارها مورد توهین قرار داده‌اند.

هوگو، برادر ژوائو فلیکس، در دفاع از او در اینستاگرامش نوشت: «برادرم ژوائو، از سنین پایین شروع به درخشش کردی و بسیاری به موفقیت‌های تو حسادت می‌کنند. دیروز لحظه خوبی در دوران حرفه‌ای‌ات نبود و تمام پرتغال برای پیشروی در مسابقات به پنالتی تو وابسته بود. افراد بسیار کمی می‌دانند که حس کردن آن فشار و مسئولیت چگونه است، اما تو نگرش و شخصیت خودت را نشان دادی و مسئولیت را پذیرفتی. می‌دانم که چقدر از حضور در تیم ملی پرتغال لذت می‌بری و چقدر می‌خواهی با پرتغال در یک رقابت بزرگ پیروز شوی.»

هوگو

او همچنین به منتقدان اشاره کرد و گفت به اندازه کافی در زندگی‌شان فوتبال بازی نکرده‌اند: «دیروز در تلفن‌های همراه و تلویزیون، هزاران نفر بودند که پنالتی‌شان را به ثمر رساندند. 90 درصد اینها پایشان به توپ هم نخورده است و می‌دانم که در پرتغال خیلی‌ها چشم دیدن موفقیت‌های تو را ندارند. کسی درک نمی‌کند فشار پنالتی زدن در یورو چگونه است ولی بدان که برای من و خانواده و دوستانت، تو یک قهرمانی.»

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید