16:59 , 1403/2/24
کد خبر: 000047913
بازدید: 1181
هواداران پرسپولیس همچنان نگران هستند

اشتباهات و ضعف خط دفاعی پرسپولیس در بازی با هوادار، باعث نگرانی طرفداران این تیم در بازی های آینده شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از منیبان، شاگردان اوسمار با وجود از دست دادن موقعیت‌های زیاد موفق شدند ۳ امتیاز حساس بازی مقابل تیم هوادار را کسب کنند و تیم سختکوش مسعود شجاعی را شکست دهند. هرچند پرسپولیس در این بازی به برتری رسید و حتی کلین شیت کرد؛ولی نمایش خط دفاعی این تیم اصلا راضی کننده نبود و حتی هواداران این تیم را هم نگران کرد. مهاجمان هوادار بارها در این بازی صاحب موقعیت گلزنی شدند ولی بیرانوند یک تنه مقابل آن‌ها ایستاد و اجازه باز شدن دروازه‌اش را نداد.

نمایش بیرو در بازی با هوادار یکی از بهترین نمایش‌های فردی یک بازیکن در طول این فصل بود و به جرات می‌شود گفت اگر بیرانوند درون دروازه پرسپولیس قرار نداشت، شاید پرسپولیس در کسب ۳ امتیاز ناکام می‌ماند.

خط دفاعی پرسپولیس در این بازی متشکل از محمدحسین کنعانی زادگان، گیورگی گولسیانی، عبدالکریم حسن و دانیال اسماعیلی فر بود ولی مدافعان پرسپولیس بارها در این بازی مرتکب اشتباه شدند و تیم حریف صاحب موقعیت گلزنی شد. پرسپولیس با وجود ثبت کمترین گل خورده در این فصل و داشتن مدافعانی خوب و با تجربه، هوادارانش را به شدت برای بازی‌های آینده نگران کرد چون ممکن است بیرانوند در بازی‌های بعدی نمایش بازی مقابل هوادار را نداشته باشد و مهاجمان حریفان بعدی پرسپولیس مثل مهاجمان هوادار بی دقت نباشند.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید