13:56 , 1403/4/19
کد خبر: 000057130
بازدید: 1258
هفت بازیکن در آستانه ترک استقلال

تیم استقلال در آستانه فصل جدید لیگ برتر با چالش جدی در ترکیب بازیکنان مواجه است و باید حداقل ۷ بازیکن را از لیست خود خارج کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از پنجره، تیم استقلال در آستانه فصل جدید لیگ برتر با چالش جدی در ترکیب بازیکنان مواجه است و باید حداقل ۷ بازیکن را از لیست خود خارج کند.

در ادامه جزئیات بیشتری در مورد این تصمیم و بازیکنان احتمالی خروجی ارائه می‌دهیم.

استقلال باید با توجه به قوانین لیگ برتر، لیست بزرگسالان خود را به ۲۰ نفر کاهش دهد. این موضوع موجب خواهد شد که حداقل ۷ بازیکن از تیم جدا شوند.

با در نظر گرفتن مصدومیت‌های موجود، کوین یامگا و مهدی مهدی‌پور در میان بازیکنانی هستند که احتمالا از لیست خارج خواهند شد. تصمیم‌گیری نهایی در این مورد، چالشی بزرگ برای کادر فنی و مدیریت تیم استقلال خواهد بود. با پیوستن میلاد زکی‌پور و محمدحسین اسلامی به تیم استقلال، تعداد بازیکنان بزرگسال این تیم به ۲۷ نفر رسیده است. 

چالش‌های پیش‌رو

با توجه به این قانون، استقلال مجبور است در روزهای آینده تصمیمات سختی بگیرد. از جمله بازیکنانی که احتمالا از لیست خارج می‌شوند، کوین یامگا و مهدی مهدی‌پور هستند که به دلیل مصدومیت قادر به بازی نیستند. این تصمیمات می‌تواند تاثیر زیادی بر ترکیب تیم و استراتژی‌های سرمربی در فصل جدید داشته باشد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید