09:29 , 1401/11/4
کد خبر: 000019158
بازدید: 1224
هشدار به فروشندگان خودرو؛ شگرد جدید کلاهبرداری+فیلم

برخی فروشندگان خودرو از شگردی جدید برای دریافت خسارت به هنگام فروش خودرو خبر داده اند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایونا، خرید و فروش خودروهای کار کرده طی سال های گذشته همواره با مشکلات متعددی همراه بوده و در این شرایط تقلب های بسیاری صورت می گرفته و گاه حتی خودروهایی که تصادف های شدید داشته و به اصطلاح چپی بوده اند هم در این بازارها به فروش می رسد.

اما این تنها تهدیدی نیست که ممکن است خرید در این بازار داشته باشد و هر کدام از ما ممکن است از شیوه های جدید کلاهبرداری در این فضا داستان های بسیاری شنیده باشیم.

اخیرا یکی از فروشندگان این بازار فیلمی در فضای مجازی منتشر کرده و در قالب آن از شگرد جدید خریدار برای دریافت 7 میلیون ضرر و زیان خبر داده است.

وی می گوید: پس از تنظیم قولنامه به پیروی از حالت مرسوم خودرو به پارکینگ برده شده تا روز بعد کارهای قانونی واگذاری خودرو انجام شود اما طی این مدت خریدار به شیوه ای خود را به پارکینگ رسانده و در داخل بنزین روغن سوخته ریخته است تا هنگام روشن شدن خودرو دودی آبی رنگ از اگزوز آن خارج شود و به همین بهانه خریدار با ادعای مشکل فنی بتواند 7 میلیون تومان خسارت بگیرد.

اتفاقات متعددی که در بازارهای خرید و فروش خودرو رخ می دهد در این سال ها باعث شده همواره پیش از انجام معامله در این بازار از طرفین خواسته شود نهایت دقت را داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

عرضه خودرو در بورس متوقف می شود؟

لیست خودورهای وارداتی به ایران همراه با قیمت و مزایا و معایب آن ها

بهترین ماشین های خارجی موجود در ایران

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار