16:31 , 1403/4/19
کد خبر: 000057213
بازدید: 1169
هافبک ملی‌پوش ایران به عضویت اورنبورگ روسیه درآمد

ستاره جوان تیم ملی ایران با عقد قراردادی رسمی به جمع شاگردان فدور فدوتوف در لیگ برتر روسیه پیوست.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,سعید سحرخیزان که در لیگ بیستم وارد سطح اول فوتبال ایران شد و نمایش درخشانی در دوران حضور کوتاه مدت در این تیم داشت و توانست سه گل به ثمر رساند، در فصل اخیر کلیدی‌ترین مهره گل‌گهر سیرجان بود که عملکردش در سن 20 سالگی موجب شد تا باشگاه اورنبورگ روسیه سراغ او بیاید.

این مهاجم 20 ساله که امید زیادی برای بازگشت دوباره به فهرست تیم ملی دارد، تصمیم گرفت لژیونر شود و با باشگاه اورنبورگ روسیه که در حال حاضر محمد قربانی را به‌عنوان لژیونر ایرانی در اختیار دارد، قرارداد امضاء کند.

سعید سحرخیزان پس از موافقت و رضایت باشگاه گل‌گهر سیرجان، ایران را به مقصد ترکیه ترک کرد و به اردوی پیش فصل اورنبورگ روسیه اضافه شد و قراردادش با این باشگاه را در هتل محل اقامت این تیم به امضاء رساند.

سحرخیزان

باشگاه اورنبورگ روسیه در حالی سحرخیزان را جذب کرد که گفته می‌شد با جواد آقایی‌پور هم به توافق رسیده و حتی نامه انتقال این بازیکن را به استقلال خوزستان هم ارسال کرده، اما خرید تابستانی و ایرانی آنها در خط حمله فعلا به مهاجم فصل قبل گل‌گهر سیرجان اختصاص پیدا کرد.

سحرخیزان که فصل گذشته 28 بازی در لیگ برتر انجام داد و هشت گل به ثمر رساند و سه پاس گل داد، بلافاصله پس از عقد قرارداد با باشگاه اورنبورگ، در محل تمرین این تیم در اردوی ترکیه حضور یافت و رسما کارش را آغاز کرد.

سحرخیزان

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید