19:49 , 1403/3/21
کد خبر: 000050836
بازدید: 1145
نیمکت‌نشینی مسی در اکوادور

مسی نیمکت‌نشین شد؛ اسکالونی: برای کوپا ریسک نمی‌کنیم!

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا, لیونل اسکالونی، سرمربی تیم ملی آرژانتین، دلیل عدم حضور لیونل مسی در ترکیب اصلی تیمش در دیدار دوستانه مقابل اکوادور را عدم تمایل به ریسک کردن برای این ستاره بزرگ در آستانه رقابت‌های کوپا آمریکا ۲۰۲۴ عنوان کرد.

آرژانتین شب گذشته در دیداری دوستانه به مصاف اکوادور رفت و با تک گل آنخل دی ماریا به پیروزی رسید. اما غیبت مسی در ترکیب اصلی این تیم، نگرانی‌هایی را برای هواداران آرژانتین به وجود آورد و شایعاتی را درباره احتمال مصدومیت او به دنبال داشت.

اسکالونی در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی، در پاسخ به سوالی درباره دلیل غیبت مسی گفت:

"درباره لئو باید بگویم که نیازی نیست که درباره او ریسک کنیم. مسئله فقط او نیست بلکه بازیکنان دیگری مانند نیکولاس اوتامندی هم در این بازی در زمین حضور نداشتند. دی ماریا هم به صورت کامل بازی نکرد و خولین آلوارز و لائوتارو مارتینز هم شرایط مشابهی داشتند. ما می‌خواهیم از این بازیکنان مراقبت کنیم و به آنها اجازه دهیم که در بهترین شرایط ممکن قدم به رقابت‌های کوپا بگذارند تا بتوانند عملکرد خوبی در این مسابقات داشته باشند."

لیونل

سرمربی آرژانتین با این صحبت‌ها به طور تلویحی اعلام کرد که مسی به دلیل مصدومیت نیمکت‌نشین نشده و کادر فنی این تیم به منظور حفظ سلامتی او و دیگر بازیکنان کلیدی، در این دیدار به آنها استراحت داده است.

هواداران آرژانتین امیدوارند که مسی و دیگر ستاره‌های این تیم در بهترین شرایط ممکن در رقابت‌های کوپا آمریکا حاضر شوند و بتوانند جام قهرمانی را برای دومین سال متوالی به خانه ببرند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید