19:17 , 1403/4/17
کد خبر: 000056758
بازدید: 1160
نگرانی‌ها برای آینده  باشگاه استقلال با توجه به عدم رفع ضعف بزرگ

استقلال باز هم با همان ایرادات فصل قبل؟ نگرانی هواداران از عدم تقویت نقاط ضعف

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,استقلال تهران در نقل و انتقالات میلاد زکی‌پور و محمدحسین اسلامی را جذب کرده است و با مهدی تیکدری مذاکرات مثبتی داشته است و تا اینجای کار مهره‌های جانشین بازیکنان جدا شده از این تیم را جذب کرده است و تقویت چندانی صورت نگرفته است.

با نگاه خوشبینانه حضور سیلوا، چشمی، محمدی و بلانکو می‌توان سیستمی برپایه 1-3-2-4 در نظر گرفت که در این سیستم هم ضعف اصلی استقلال یعنی نبود یک بازیساز تمام عیار بازهم دیده می‌شود و روال هرفصل استقلال در آستانه تکرار شدن است!

در این سیستم پایه سیلوا و سهرابیان در پست مدافع وسط، زکی‌پور و حردانی 2 بازیکن کناری، چشمی و یکی از 3 هافبک استقلال (رضاوند-نیک‌نفس-حامدی‌فر) در میانه میدان و 3 بازیکن هجومی پشت سر مهاجم اصلی این تیم محمدی، اسلامی، ماشاریپوف خواهند بود و در نوک پیکان خط حمله هم بلانکو را می‌توان در نظر گرفت.

با در نظر گرفتن این سیستم با اضافه شدن اسلامی بار هجومی استقلال افزایش پیدا کرده است اما این بازیکن بیشتر پا به توپ و متخصص در حرکات انفجاری و تکنیکی است و یک بازیساز با توانایی در اختیار گرفتن ریتم بازی نیست.
استقلال

استقلالی‌ها در ابتدای نقل و انتقالات قرار دارند و احتمال جذب بازیکنان مختلفی در پست‌های هافبک و خط حمله وجود دارد اما اگر آنها در این 2 پست مهره‌های متفاوتی نسبت به سال‌های گذشته نداشته باشند در یک لوپ تکراری قرار خواهند گرفت و مشکل هرساله خود را تکرار خواهند کرد.

در اسامی که نزدیک به باشگاه استقلال قرار دارند خبری از بازیکنی که این مشکل بزرگ آبی‌ها را حل کند وجود ندارد و این مسئله نگرانی را برای هواداران این تیم ایجاد کرده است، باید دید استقلالی‌ها در این پست با جذب بازیکنان خارجی برنامه‌های خود را دنبال می‌کنند یا خرید بزرگی از لیگ برتر خواهند داشت.

دو سهمیه خارجی استقلال برای حضور بازیکنان اهل بوسنی استفاده شده است که آنها در هر 2 پست بازیکنان شایسته‌ای چون سیدحسین حسینی و جلال‌الدین ماشاریپوف را در اختیار دارند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید