20:43 , 1403/4/18
کد خبر: 000056990
بازدید: 1162
نقش سرمربی تیم استقلال در تصمیم‌گیری نهایی جلالی

ابوالفضل جلالی در آستانه جدایی از استقلال؟ استوری‌های او ابهامات را بیشتر کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,ابوالفضل جلالی ستاره فصل گذشته استقلال با انتشار استوری معنادار شرایط حضور یا جدایی خود در این تیم را مبهم‌تر از قبل کرد و به شایعات درباره خود دامن زد!

ابوالفضل جلالی با انتشار تصویری از خود و استفاده از قلب آبی ابراز علاقه خود به تیم استقلال و هواداران این تیم را بار دیگر نشان داد، اما نکته جالب این تصویر در حالی است که چمدان در دست دارد و این ابهام که یک پیام خداحافظی برای استقلالی‌ها ارسال کرده را به وجود آورد!

نکته عجیب درباره ابوالفضل واکنش نشان ندادن باشگاه استقلال به شرایط این بازیکن است و با جذب میلاد زکی‌پور احتمال جدایی این بازیکن را قوت بخشیده است، اما هنوز اعلام رسمی از شرایط این بازیکن انجام نداده است.

استقلال

جلالی چندی قبل قرارداد خود را به مدت 2 فصل دیگر تمدید کرد تا همچنان هواداران این تیم امیدوار به حضور او در پیراهن استقلال باشند اما به نظر می‌رسد که این قرارداد برای این امضا شده تا جلالی بعد از پشت سرگذاشتن دوران سربازی خودش مشکلی برای حضور مجدد در استقلال نداشته باشد.

باید دید وضعیت این بازیکن چپ‌پای استقلال به چه شکل پیش خواهد رفت و در نهایت او در جمع آبی‌ها باقی‌ خواهند ماند یا با توجه به اینکه از اول تیر مشمول خدمت سربازی شده است به تیم ملوان خواهد پیوست.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید