14:43 , 1401/12/28
کد خبر: 000022139
بازدید: 1419
نظافتچی با حقه کثیف میلیاردر شد

یک سارق با حقه شیطانی و در پوشش نظافتچی توانست به ثروت میلیاردی دست پیدا کند.

به گزارش خبرنگار حوادث ایونا، در تشریح این خبر آمده است که در پی گزارش سرقت از آپارتمانی در محدوده بلوار سجاد، پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد قرار گرفت.

در بررسی اظهارات مالباخته مشخص شد که وی برای کار از خانه خارج شده و در زمان بازگشت به خانه متوجه می‌شود که تمامی وسایل خانه بهم ریخته و قسمتی از اموال با ارزش شامل صندوقچه طلا و جواهر، یک دستگاه تلفن همراه اپل، یک دستگاه فشار خون، یک دستگاه سنجش قند خون و... به ارزش تقریبی ۱۰۰ میلیارد ریال سرقت شده است.

در ادامه بررسی این موضوع کارآگاهان پلیس آگاهی با اشراف اطلاعاتی یک متهم زن را که در پوشش نظافتچی به خانه موردنظر رفت و آمد داشته شناسایی و پس از اطمینان با هماهنگی مرجع قضائی وی را دستگیر کردند.

متهم ۳۵ ساله پس از انتقال به مقر انتظامی در تحقیقات به عمل آمده به سرقت از آپارتمان موردنظر و ۲ خانه مسکونی دیگر با همدستی ۳ مرد جوان اعتراف کرد. همچنین همدستان متهم نیز توسط پلیس در یکی از روستا‌های حاشیه شرق مشهد دستگیر شدند.

ماموران انتظامی در بازرسی از مخفیگاه متهمان صندوقچه طلا و جواهرات، یک دستگاه تلفن همراه اپل، یک دستگاه فشار خون، یک دستگاه سنجش قند خون و وسایل دیگری شامل؛ قالیچه ابریشمی نفیس، یک دستگاه لپ تاپ، یک سرویس طلا، ۲۰ عدد سکه پارسیان، ۸ عدد ربع سکه و سه عدد سکه بهار آزادی سرقتی را کشف کردند.

متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

بیشتر بخوانید:

حقوق و دستمزد کارگران مشخص شد؟ (1402)

 

 

 

 

نظر شما


نظرات