12:10 , 1403/3/19
کد خبر: 000050540
بازدید: 1136
ناگلزمان: "حق ندارید درباره دروازه‌بانم حرف بزنید!"

یولیان ناگلزمان، سرمربی تیم ملی آلمان، گفت اجازه نمی‌دهد هیچ حرفی درباره دروازه‌بانی تیمش مطرح شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه,تیم ملی آلمان شب گذشته در دیداری دوستانه و در آستانه آغاز رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ که به میزبانی همین کشور برگزار می‌شود برابر تیر ملی یونان به میدان رفت و موفق شد با نتیجه ۱-۲ در این بازی به پیروزی برسد و یک برد دیگر را به ثبت برساند. 

آلمان در ابتدا با یک گل از حریف عقب افتاده بود، اما در نهایت دو گلی که توسط کای هاورتز و پاسکال گراس به ثمر رسید باعث شد که این تیم بازنده نباشد و بتواند یک پیروزی مهم را در فاصله چند روز تا اولین دیدارش در یورو ۲۰۲۴ به دست آورد و با اعتماد به نفس بیشتری قدم به این مسابقات بگذارد. 

ناگلزمان پس از پایان این بازی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: «در نیمه دوم نسبت به نیمه اول خیلی پیشرفت کردیم. برای اولین بار پس از مدتی طولانی در نیمه اول توپ را به آسانی از دست می‌دادیم و خیلی کند بازی کردیم و همچنین فاصله زیادی با مرکز زمین داشتیم. 

این موضوع را کاملا واضح و روشن در بین دو نیمه با بازیکنان مطرح کردم. ما صرفا به این نیاز داشتیم که در تمامی اقداماتی که در طول این بازی انجام می‌دادیم سریع‌تر و چابک‌تر عمل کنیم. در نیمه دوم هر دو بال را به کار گرفتیم تا بتوانیم فضاها را در میانه زمین برای خودمان باز کنیم.»

بولیان

او درباره برنامه این تیم در روزهای آتی گفت: «بازیکنان حالا دو روز استراحت خواهند داشت تا بتنوانند زمانی را در کنار خانواده‌هایشان سپری کنند و پس از آن باید روز دوشنبه به اردوی تیم ملی برگردند تا برای بازی روز جمعه برابر اسکاتلند آماده شوند.»

سرمربی تیم ملی آلمان همچنین در پاسخ به سوالی درباره حواشی ایجاد شده پیرامون دروازه‌بانی در این تیم اضافه کرد: «من اجازه نمی‌دهم هیچ بحثی در این باره مطرح شود، حتی اگر کسی تلاش کند که بحثی را در این باره آغاز کند.»

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید