21:46 , 1401/10/27
کد خبر: 000018880
بازدید: 3166
موسسه خیریه طاهره رضا

موسسه خیریه گلها به نام موسسه "طاهره رضا" تغییر نام داد.

موسسه خیریه گلها با بیش از دو دهه فعالیت به تازگی با دریافت کلیه مجوز های قانونی تغییر نام داده و با نام "موسسه خیریه طاهره رضا" به ادامه فعالیت های خیریه ای در قالب مسئولیت اجتماعی که از زیر شاخه های گروه صنعتی "آل.ام.کاتی" است فعالیت می کند.

در این موسسه خیریه، افراد تحت پوشش بسیاری هستند که بعد از عضویت درآمدن در موسسه خیریه تحت پوشش مستمر خدمات قرار می گیرند.

نام این خیریه بدلیل داشتن فرهنگ انجام فعالیت های خیرانه و همینطور به سرانجام رساندن مسئولیت های اجتماعی تاسیس شده، که نام آن از نام والدین بانیان موسسه خیریه برگرفته شده است.

یکی از زیر شاخه های مهم مسئولیت اجتماعی این موسسه حمایت از "کودکان کار" است که در تهیه لوازم التحریر برای این کودکان می کوشد.

از حضور فعال این موسسه می توان به ارسال کالا برای زلزله زدگان، ارسال کمک های نقدی و کالایی برای بنیاد بیماری های خاص و بسیاری از بنیادها و موسسات خیریه اشاره داشت.

یکی از افتخارات خیرانه این موسسه انجمن حمایت از حقوق کودکان کار با حمایت و همراهی موسسه خیریه "طاهره رضا" به مناسبت روز جهانی منع کار کودک از پژوهشی مهم و تاثیر گذار در باب شناخت، پیشگیری و کنترل پدیده زباله گردی کودکان در تهران است.

 همچنین در مراسم فیلم کوتاه "یغمای کودکی" ساخته دکتر سولماز صدقی و حمایت معنوی دکتر مهدی کریمی تفرشی اکران و رونمایی شد.

 این پژوهش گامی مهم در جهت شناخت و کنترل معضل اجتماعی زباله گردی کودکان و آسیب های ناشی از آن است که تا کنون کمتر به آن پرداخته شده و به نگاهی موشکافانه تر از سوی نهادهای ذیربط نیازمند است.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید