10:38 , 1403/1/16
کد خبر: 000044464
بازدید: 1366
موج جدید بارش‌ها از این تاریخ

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: از بعد از ظهر شنبه با ورود سامانه بارشی به کشور در نقاط مختلف بارندگی، تگرگ و وزش باد پیش بینی می شود.

به گزارش خبرنگار محیط زیست ایونا به نقل از ایلنا: رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: از بعد از ظهر شنبه با ورود سامانه بارشی به کشور در نقاط مختلف بارندگی، تگرگ و وزش باد پیش بینی می شود.

«صادق ضیاییان» رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: امروز در نیمه شمالی کرمان و شرق استان‌های فارس، سیستان و بلوچستان رگبار و رعد و برق و ورش باد شدید موقت، در برخی نقاط گردوخاک و در نقاط مستعد تگرگ پیش بینی می‌شود.

 رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با تاکید بر اینکه برای روز جمعه ۱۶ فرودین ماه کشور جو آرامی خواهد داشت، افزود: از بعد از ظهر شنبه ۱۸ فرودین ماه در مناطق غرب و شمال غرب سواحل دریای خزر و روز یکشنبه ۱۹ فروردین در شمال غرب برخی نقاط غرب و جنوب غرب استان‌های ساحلی خزر، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی رگبار و تگرگ و ورزش باد شدید موقت، در برخی نقاط گردوخاک و در نقاط مستعد تگرگ پیش بینی می‌شود.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه ۲۰ فروردین نیز بارش شمال غرب و جنوب غرب تشدید شده و علاوه بر مناطق یاد شده در شمال شرق نیز بارش ادامه خواهد داشت.

ضیاییان خاطرنشان کرد: تا روز جمعه نیز افزایش نسبی دما، در نیمه شمالی کشور محسوس است.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا عنوان کرد: برای روز جمعه شرق خلیج فارس، دریای عمال و تنگه هرمز مواج خواهد بود.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید