20:19 , 1403/3/21
کد خبر: 000050867
بازدید: 1159
موبایل‌قاپ حرفه‌ای الهیه تهران دستگیر شد

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک موبایل قاپ حرفه‌ای در محله الهیه خبر داد.

به گزارش خبرنگار انتظامی ایونا به نقل از ایسنا، سرهنگ صادق ضرونی در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال دریافت خبرهایی مبنی بر سرقت و قاپ زنی تلفن همراه از شهروندان، عوامل کلانتری ۱۰۱ تجریش گشت‌زنی‌های هدفمند در نقاط آلوده و جرم خیز را به منظور شناسایی و دستگیری سارقان آغاز کردند.

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: در همین راستا نیز ماموران در حال گشت زنی در محدوده بودند که یکی از شهروندان اعلام کرد که تلفن همراه وی به تازگی سرقت شده و سارق نیز متواری شده است.با در اختیار قرار دادن مشخصات ظاهری متهم و اجرای طرح مهار، سارق در اتوبان مدرس مورد شناسایی قرار گرفت، اما این فرد به محض مشاهده ماموران پا به فرار گذاشت که در همین راستا عملیات تعقیب و گریز میان پلیس و سارق آغاز شد.

ضرونی ادامه داد: پس از مدت کوتاهی تعقیب و گریز، متهم متوقف شد اما این‌بار برای فرار با ماموران درگیر شده و اقدام به حمله به سمت آن‌ها کرد که با اقدام به موقع عوامل کلانتری، متهم زمین‌گیر و دستگیر شد. همچنین پس از بازرسی اولیه از متهم، یک دستگاه تلفن همراه مسروقه آیفون که به تازگی سرقت شده بود از این فرد کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی و انجام بازجویی از وی گفت: پس از انتقال متهم به کلانتری، شاکی شناسایی شده و و گوشی مکشوفه به وی تحویل داده شد. همچنین متهم در جریان بازجویی‌ها  به موبایل قاپی و ۱۰ فقره سرقت تلفن همراه آیفون اعتراف کرد.

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه شناسایی دیگر شکات و دستگیری همدست و مالخر این فرد نیز در دستور کار پلیس قراردارد، گفـت: برای متهم پرونده‌ای تشکیل شده و او برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید