16:46 , 1402/8/28
کد خبر: 000036474
بازدید: 1183
مهیج ترین بازی های آنلاین برای کسب درآمد واقعی

اطلاعات کامل از مهیج ترین بازی های آنلاین برای کسب درآمد واقعی را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

به گزارش خبرنگار فناوری ایونا، در حال حاضر روش های مختلفی وجود دارد، که شما به کمک آن ها می توانید درآمد خود را تا سرحد قابل توجهی افزایش دهید. اگر دغدغه اصلی شما کسب درآمد هرچه بیشتر از طریق بازی و سرگرمی می باشد؛ در حال حاضر دسترسی به چنین امکانی وجود دارد. امروزه بازی های خاصی طراحی شده اند، که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرند و شما به کمک فعالیت در این بازی ها می توانید درآمد خود را چند برابر بیشتر کنید. همچنین بازی کردن در چنین پلتفرم هایی کاملا رایگان می باشد و شما بدون کوچک ترین ریسک مالی می توانید درآمد خود را بیشتر از هر زمانی افزایش دهید. اگر به دنبال کسب درآمد بدون سرمایه گذاری در منزل هستید؛ حتما از طریق این اپلیکیشن ها اقدام به کسب درآمد کنید. رویای کسب درآمد میلیونی در حال حاضر به کمک این اپلیکیشن ها به واقعیت تبدیل شده است، مسیر کسب درآمد به کمک چنین بازی هایی کاملا هموار شده و شما می توانید از آن ها بهره مند شوید.

بهترین بازی های رایگان برای کسب درآمد:

کسب درآمد از طریق روش های مختلف به هیچ عنوان دشوار نیست؛ شما به کمک برخی از بازی های مهیج خارجی می توانید درآمد خود را بیشتر از هر زمانی کنید. چنین بازی هایی به گونه ای طراحی شده اند، که شما به واسطه چندین فعالیت ساده می توانید نسبت به کسب درآمد کنید؛ این بازی امکان کسب درآمد برای تمامی افراد را فراهم کرده اند و شما به راحتی می توانید برای کسب درآمد شروع به کار کنید. این بازی اغلب به صورت آنلاین هستند و شما به واسطه چندین ترفند ساده می توانید نسبت به کسب درآمد اقدام کنید؛ از سال ۲۰۱۸ کسب درآمد از طریق بازی های آنلاین و حتی آفلاین کاملا به رسمیت شناخته شده است.

در واقع شما در محیط چنین بازی هایی به صورت رایگان فعالیت خواهید کرد، اما درآمد شما کاملا واقعی و حتی گاهی اوقات دلاری خواهد بود؛ برای این که درآمد خود را در چنین بازی هایی بیشتر افزایش دهید. باید مدت زمان فعالیت روزانه خود را بیشتر کنید. این بازی ها برای کسانی که شرایط کار کردن در بیرون از منزل را ندارند، بهترین گزینه به شمار می آید؛ برای کسب درآمد بی رقیب و ثابت از همین امروز نسبت به فعالیت در این بازی ها اقدام کنید. برخی از بازی هایی که شما با فعالیت در آن ها می توانید درآمد خود را میلیونی کرده و حتی پله های موفقیت مالی را طی کنید؛ شامل موارد ذیل هستند:

●بازی ویدو مانی:

این بازی برای سیستم عامل اندروید طراحی و تولید شده است؛ این بازی از سال ۱۴۰۱ به طور رسمی شده و شما با بالا بردن جایگاه خود در لیست برندگان می توانید شانس کسب پول بیشتر را برای خود ایجاد کنید.

این بازی توسط یک گروه خلاق ایرانی طراحی شده است و شما می توانید با چند ترفند ساده بالاترین میزان از درآمد را داشته باشید.

 ●بازی آنلاین play Rummy:

این بازی به صورت آنلاین و دونفره برگزار می شود؛ شما در این بازی با یک سری کارت های خاص مواجه هستید. هدف از اجرای این بازی تبادل کارت ها می باشد، تا برنده نهایی تعیین شود؛ در صورتی که تعداد کارت ها با امتیاز بالای شما بیشتر باشد.

شما به عنوان برنده معرفی خواهید شد و می توانید از درآمد فوق العاده بالای خود بی نهایت لذت ببرید.

●بازی world of warcraft:

از دیگر بازی های مهیج که همیشه مخاطبان بسیار زیادی را به خود جذب کرده است و بهترین راه برای کسب درآمد به شمار می آید؛ قطعه بازی warcraft می باشد. در این بازی شما تیم های خاصی را تشکیل می دهد و برای برنده شدن تلاش می کنید؛ درآمد شما در این بازی به یورو می باشد.

●بازی Hearthstone:

این بازی توسط کمپانی بلیزارد طراحی و تولید شده است؛ در این بازی نیز شما با ۳۰ کارت بازی در مقابل حریف خود قرار می گیرد و باید برای شکست دادن حریف خود تلاش کنید. در نهایت بعد از شکست دادن حریف شما جمع امتیاز بیشتری را به دست می آورید و می توانید مبلغ نهایی را به حساب خود انتقال دهید؛ حتی پس از ساعت ها فعالیت در این بازی شما به هیچ عنوان احساس خستگی نخواهید کرد.

بازی کن پول دلار بگیر:

یکی از مهم ترین ویژگی های بازی های آنلاین که قابلیت کسب درآمد را برای کاربران خود فراهم کرده اند؛ کسب درآمد به صورت دلاری می باشد. تحت چنین شرایطی شما می توانید درآمد خود را بیشتر کرده و حتی فعالیت شما در چنین پلتفرم هایی همیشه سودمند خواهد بود؛ با یک بررسی کلی به راحتی متوجه این نکته می شوید. اغلب بازی های آنلاین و آفلاین جهت کسب درآمد شرایط دریافت جایزه به صورت دلاری را دارند؛ هرچند در نهایت مبلغ واریزی به تومان خواهد بود.

همچنین پس از انجام فعالیت در این بازی ها شما می توانید از چاشنی کسب درآمد بیشتر بی نهایت لذت ببرید، اغلب بازی هایی که درآمد دلاری را در اختیار کاربران خود قرار می دهند؛ به شرح زیر هستند:

●بازی Mistplay:

این بازی بر اساس آخرین آمار به دست آمده بیش از ۹ میلیون کاربر فعال در جهان دارد و همیشه محبوبیت بیشتری را به دست می آورد؛ در این بازی شما می توانید از کسب درآمد به صورت دلاری بی نهایت لذت ببرید. در این بازی قانونی شما برای کسب درآمد در مقابل حریف خود باید تلاش کنید؛ در حال حاضر این بازی فقط برای نسخه اندروید قابل دسترسی می باشد و حتی از سال ۲۰۱۶ بسیاری از گیمرهای حرفه ای را به سمت خود جذب کرده است.

فرایند ثبت نام در این بازی به سرعت به اتمام می رسد و همچنین پس از ثبت نام و تایید حساب کاربری شما می توانید از کسب درآمد بیشتر لذت ببرید.

●بازی Bingo Cash:

این بازی برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس طراحی و تولید شده است و همچنین در این بازی مهیج شما می توانید در یک محیط امن و قانونی در قالب بازی و سرگرمی برای کسب درآمد هرچه بیشتر اقدام کنید. این بازی حجم بسیار کمی دارد و شما با رعایت قوانین مربوط به بازی می توانید به یکی از ستارگان آن تبدیل شوید؛ برای کسب درآمد بیشتر از طریق این بازی همین الان اقدام کنید.

●بازی Pool Payday:

این بازی به نوعی با ارزهای دیجیتال سروکار دارد و شما وارد استخر ارزهای دیجیتال می شوید؛ سپس در بخش های مختلف فعالیت خود را انجام می دهید. این بازی بر اساس فعالیت شما تنظیم می کند، که چه مبلغی را به عنوان جایزه در اختیار شما قرار دهد؛ جایزه نهایی به صورت دلاری در اختیار شما بازیکن حرفه ای قرار می گیرد.

کسب درآمد از بازی موبایل واقعی:

در گذشته شاید کسب درآمد از طریق بازی های موبایلی رویایی بیش نبود، در حالی که چنین چیزی با پیشرفت تکنولوژی در سال های اخیر به واقعیت تبدیل شده است؛ شما برای کسب درآمد از این طریق فقط باید تلاش خود را در محیط بازی بیشتر کنید. شما با نصب و راه اندازی چنین بازی هایی می توانید در منزل بیشترین میزان از درآمد را کسب کرده و از کسب درآمد به آسان ترین روش ممکن بی نهایت لذت ببرید؛ در اولین گام شما باید اپلیکیشن مورد نظر بازی را جهت کسب درآمد انتخاب کنید.

سپس در گام بعدی پس ای راه اندازی بازی باید فعالیت حرفه ای خود را در چهارچوب قوانین دنبال کرده و حتی فعالیت خود را با جدیت بیشتری انجام دهید؛ بر اساس آخرین آمار جهانی حدود ۳۲ درصد از افراد از این طریق کسب درآمد می کنند. کسب درآمد به کمک بازی برای افراد در رنج سنی مختلف به راحتی امکان پذیر می باشد، چون چنین بازی هایی قوانین و ترفندهای بسیار آسانی برای کسب درآمد دارند. هم اکنون رویای شیرین کسب درآمد فقط از طریق چند بازی ساده به واقعیت تبدیل شده است؛ در این بازی ها شما با تخصیص مدت زمان بیشتر شانس برنده شدن پول بیشتر را افزایش خواهید داد.

اگر حرفه ای عمل کنید؛ شما دیگر به عنوان یکی برترین ها در این بازی ها شناخته خواهید شد، برخی از بازی های آنلاین واقعی موبایلی برای کسب درآمد به شرح زیر هستند:

■بازی Mad running:

این بازی از اواخر سال ۲۰۲۱ عرضه شده است، در این بازی شما می توانید برای کسب درآمد بیشتر به راحتی اقدام کنید؛ این بازی با هدف ارائه درآمد بیشتر برای کاربران طراحی شده است.

موجودی حساب کاربری شما اغلب به صورت رمز ارز می باشد، که پس از تبدیل آن به ریال از طریق صرافی های معتبر می توانید وجه نهایی را دریافت کنید.

■ بازی آنلاین Axie infinity:

این بازی مبتنی بر شبکه بلاکچین و حتی NFT می باشد؛ در این بازی اگر شما با دنیای NFT ها آشنایی داشته باشید. قطعا با کمی فعالیت می توانید به یکی از گیمرها حرفه ای این بازی با درآمد بالا تبدیل شوید، در این بازی شما توانید های دریافتی خود را می توانید با قیمت بسیار بالایی جهت فروش عرضه کنید.

در حال حاضر این بازی جز پردرآمدترین ها در مقایسه با نمونه های دیگر شناخته می شود. 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید