14:55 , 1402/6/26
کد خبر: 000033387
بازدید: 1205

سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛

مهلت معرفی مشمولان فارغ‌التحصیل تا پایان مهر تمدید شد

سازمان وظیفه عمومی فراجا در یک اطلاعیه اعلام کرده است که شرایط و ضوابط تمدید مهلت معرفی دانش‌آموزان فارغ التحصیل پایه دوازدهم سال ۱۴۰۱ را اعلام کرده است.

به گزارش خبرنگار آموزش ایونا، در این اطلاعیه آمده است:

۱. مهلت معرفی تمامی مشمولان فارغ التحصیل از پایه دوازدهم در ماه‌های خرداد و شهریور سال ۱۴۰۱، که باید به تأسیسات خدمتی معافیت تحصیلی ارائه شوند، تا پایان مهر ماه ۱۴۰۲ تمدید می‌شود. این دانش‌آموزان در صورت قبولی (با کنکور یا بدون کنکور) در نیم‌سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۲ قادر به ثبت‌نام و بهره‌مندی از معافیت تحصیلی خواهند بود. همچنین، اگر در این مهلت تصمیم به ادامه تحصیل نگیرند، باید تا پایان مهر ماه ۱۴۰۲ وضعیت خدمتی خود را تعیین کنند.

۲. تمامی مشمولان قانون خدمت سربازی که در تاریخ ۱ بهمن ۱۴۰۲ تصمیم به تکمیل ظرفیت و یا شروع به تحصیل در نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۲ می‌گیرند، باید تا پایان مهر ماه ۱۴۰۲ وضعیت خدمتی خود را تعیین کنند. پس از اخذ برگ اعزام و تأیید قبولی در دانشگاه، آن‌ها می‌توانند از تسهیلات تمدید تاریخ اعزام بهره‌مند شوند یا در صورت اعزام به خدمت و داشتن شرایط قانونی، از خدمت ترخیص شوند.

۳. مشمولان فارغ‌التحصیل پایه دوازدهم خرداد و شهریور ماه سال ۱۴۰۱ دارای برگ آماده به خدمت بدون غیبت به تاریخ یکم مهر ماه یا یکم آبان ماه ۱۴۰۲ می‌توانند با ارائه گواهی مجاز بودن انتخاب رشته (سازمان سنجش یا سازمان مرکزی دانشگاه آزاد) به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) مراجعه کنند و پس از ثبت درخواست تمدید، اعزام خود را تا تاریخ یکم آذر ماه ۱۴۰۲ تمدید کنند.

همچنین در این اطلاعیه آمده است: این دسته از عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir و یا کانال سازمان در پیام‌رسان‌های داخلی (سروش، ایتا و روبیکا) به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید